kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-04-2021, 11:05
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie Co zastosować na przetłuszczające włosy??

Od jakiegoś czasu moje włosy wyglądają coraz gorzej. Strasznie się przetłuszczają i nie wiem, jak temu zaradzić. Już nawet nie chce mi się spotykać z ludźmi, bo codziennie musiałabym myć włosy, żeby wyglądały w miarę dobrze. Znacie coś, co naprawdę mogłoby mi pomóc? Będę wdzięczna za wszelkie rady...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-04-2021, 12:03
mariapietrzak19890 mariapietrzak19890 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 39
Domyślnie

Myślę, że należałoby zasięgnąć porady dermatologa lub trychologa. Ogólnie dobrze by było wykonywać raz w tygodniu peeling skóry głowy, nakładać maskę nawilżającą na włosy na około 5-15 minut. I używać szamponu przeciwłupieżowego do włosów przetłuszczających się. Ważne jest aby nie myć włosów codziennie, bo niestety wtedy trzeba będzie to robić cały czas. Trzeba przetrzymać włosy chociaż dwa, trzy dni. Wiem że na poczatku będzie trudno, ale trzymam kciuki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-04-2021, 12:06
mariapietrzak19890 mariapietrzak19890 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 39
Domyślnie

Polecam tą maskę do włosów https://sklep.alchemiaurody.pl/p576-...rynem-art.html. Natomiast szampon w zależności od rodzaju włosów, kręcone, malowane, proste, rozdwajające się. Na pewno do włosów przetłuszczających się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-05-2021, 01:02
Nastka Nastka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 45
Domyślnie

Mi pomagają szampony przeciw przetłuszczaniu się włosów. Ostatnio zamówiłam sobie ze strony https://sklep.magiablondu.pl/szampon...niu-sie-wlosow szampon EVO NORMAL PERSONS. Świetny, moje włosy bardzo się z nim polubiły. Są lekkie, puszyste i długo świeże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-05-2021, 13:03
Trompka11 Trompka11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 1
Domyślnie

Też używam tego szamponu od Klorane i jestem bardzo zadowolona. Mi poleciła go farmaceutka w aptece. Długo szukałam czegoś odpowiedniego do moich włosów, bo wcześniej miałam bardzo różne doświadczenia. Na szczęście ten szampon zadziałał u mnie bardzo dobrze. Jeśli szukasz bezpiecznego kosmetyku o sprawdzonym działaniu, to śmiało go kupuj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-05-2021, 18:08
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Dzięki dziewczyny! W takim razie wypróbuje ten Klorane, który polecacie. Nie mogę się już doczekać, aż zadziała i będę miała problem z głowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-05-2021, 10:02
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

To ja ci podrzuce jeszcze jeden tip - kup sobie nawet z tej samej serii co laski polecają suchy szampon Klorane. Nie jest drogi coś koło 30 zł w superpharmie. Nawet jak czasem nie będzie ci się chciało umyć lub nie będziesz mieć czasu, spryskaj sobie rozczesz i zobaczysz jaki fajny będzie efekt Ja najczęściej z tego szamponu korzystam w zimie, kiedy nie zawsze chce mi się myć włosy przed wyjściem do pracy :P Włosy są odbite od nasady, sebum się wyczesuje i pięknie pachnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-06-2021, 00:14
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Zdecydowanie Klorane! Seria z organiczną pokrzywą jest najlepsza i faktycznie redukuje to wydzielanie sebum. Śmiało mogę powiedzieć, że po miesiącu stosowania nie macie już problemów z przetłuszczającymi się włosami. Składniki pochodzenia roślinnego na pewno mają tutaj ogromne znaczenie, aby uzyskać taki widoczny efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-06-2021, 13:34
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Również mam tak samo, jak Wy - stosuję tą serię z pokrzywą organiczną. I wiecie co? Dokupcie sobie jeszcze suchy szampon. Uwierzcie, że raz na jakiś czas bardzo się przydaje Fajnie odświeża włosy, jeśli tego potrzebujecie lub jeśli zapomnicie ich umyć. Do tego dodaje objętości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-06-2021, 19:34
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Właśnie miałam ostatnio w ręku szampon marki Klorane, ale ostatecznie nie zdecydowałam się na zakup, bo nie byłam przekonana. Teraz czytając Wasze opinie jestem zaskoczona tym, że jest to tak popularny produkt. Chyba przy najbliższej wizycie w aptece go kupię, bo w końcu może to coś, co sprawi, że włosy będą dobrze wyglądały.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.