kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 20-02-2018, 01:03
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Używam raczej lekkich kosmetyków. Jeśli chodzi o podkład to mam już od dwóch miesięcy skin balance professional z pierre rene i pokochałam go za to, że dobrze kryje ale nie daje efektu maski co dla mnie jest najważniejszą rzeczą bo lubię jak podkład wygląda naturalnie, używam go codziennie i sprawdza sie w każdych warunkach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 24-02-2018, 10:57
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Wszystkim polecam makijaż permanentny, dzięki któremu oszczędzam codziennie rano mnóstwo czasu. Trzy miesiące temu zrobiłam sobie kreski na powiekach i brwi w Vici Clinic w Krakowie. Pan Krzysztof używał w tym celu urządzeń i produktów marki Biotek. Efekt jest lepszy niż sobie to wyobrażałam. No i nie ma czego się bać - nic nie boli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 26-02-2018, 10:56
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Jeżeli chodzi o mój makijaż to najważniejszy dla mnie jest przede wszystkim dobry podkład, dlatego używam True Match Powder puder matujący nr W5 Beige Dore https://tagomago.pl/products/l-oreal...beige-dore-57g ponieważ ładnie pokrywa twarz i nie pozostawia błyszczących obszarów. Lubię ten kosmetyk, bo dzięki niemu makijaż wygląda naturalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 01-03-2018, 00:33
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Na co dzień nie wyobrażam sobie żebym mogła chodzić w niepomalowanych paznokciach... Moim zdaniem, paznokcie hybrydowe pomalowane lakierem marki Neess są absolutnym must-have każdej kobiety. Zresztą, na pewno ich znacie, wszystkie moje koleżanki korzystają z ich lakierów, bo są po prostu obiektywnie najlepsze, bez dwóch zdań. Sama jestem z ich lakierów naprawdę bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 08-03-2018, 02:57
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Ostatnio pomyślałam, że fioletowa kredka do oczu podkreśli moje spojrzenie. Używam jej w bardzo małej ilości i efekt bardzo mi się podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 08-03-2018, 13:00
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

Ja bardzo lubię kosmetyki marki Eldan Cosmetics, szczególnie ich maski http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/maski.html. Teraz testuję maskę głęboko oczyszczającą do skóry tłustej i problematycznej Skin Purifying a Mask. Ma dobry bo naturakny skład ( dwutlenek tytanu, ekstrakt z szałwii i wyciąg z rozmarynu) i jest bardzo skuteczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 09-03-2018, 22:16
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez płynu micelarnego od Bielendy. Nigdy nie kładę się spać w makijażu, a dzięki temu kosmetykowi bez większych problemów mogę się go pozbyć po ciężkim dniu pracy (usuwa nie tylko makijaż, ale również nadmiar sebum i inne zanieczyszczenia, które osadziły się na naszej skórze).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 15-03-2018, 15:38
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie A może warto postawić...

...na kosmetyki wegańskie? Nie wiem, czy miałyście się okazję już z nimi zetknąć, ale jest to novum, które szybko podbija serca pań na całym świecie. Ja jestem mianowicie zdania, że warto się takimi specyfikami zainteresować, chociażby z uwagi na fakt, że dzięki temu można zmienić swój styl życia. Jakby któraś z koleżanek była w większym stopniu, zainteresowana tematem, to mogę odesłać ze swój strony tutaj - http://www.ezebra.pl/Weganskie-kosme...517230854.html. Mam nadzieję, że takie porady się Wam przydadzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 30-03-2018, 11:12
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

ja to rano w zasadzie nakładam tylko krem Remescar https://remescar.pl/ na worki i cienie pod oczami. Tylko miałam zawsze problem z cerą właśnie pod oczami, a tak to na nic innego już nie narzekam. Zresztą jak stosuję ten krem to moje problemy pod oczami też stają się niewidoczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 16-04-2018, 01:56
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja korzystam z niewielu, bo wyznaje zasadę, że im mniej tym lepiej dla skóry Na co dzień stosuje krem do twarzy, płyn micelarny, serum pod oczy i kosmetyki kolorowe, ale akurat je chcę zmienić, bo kompletnie nieodpowiada mi aktualny fluid, ale tak to już jest jak kupuje się pochopnie. Teraz bardziej przygotuje się przed zakupami. Już czytałam nawet poradnik dot tego jak wybrac odpowiedni fluid znajdujący się tutaj https://lirene.pl/jak-wybrac-odpowie...uid-do-twarzy/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.