kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-02-2018, 13:34
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie Hosting w chmurze

Wiadomo, że ofert będziesz miał wiele dotyczących hostingu, ale pomyślałeś już czego tak naprawdę oczekujesz. Ja W sumie nie miałabym o tym pojęcia gdyby nie to, że sama musiałam wykupić hosting. Wtedy dowiedziałam się, ze lepszym rozwiązaniem jest hosting w chmurze. Skupiłam się na takich ofertach jak tutaj http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/cloud/ i po czasie wiem, ze był to dobry wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-02-2018, 10:46
riwiera riwiera is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1
Domyślnie Standaryzacja danych

Przy prowadzeniu np sklepu internetowego bardzo ważna tez jest standaryzacja danych - prowadzenie uporządkowanej bazy kontaktów czy listy naszych produktów to sprawa niezwykle istotna. Niczym zagadnienia księgowe - jeżeli jest w nich nieład, to odbija się to na całej firmie. Z pomocą może jednak przyjść http://dataquality.pl/czyszczenie-danych/ i za niewielką opłatę przeprowadzić proces czyszczenia danych, abyś Ty mógł w spokoju prowadzić swoją firmę : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-02-2018, 21:46
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Hosting trzeba dobrać do własnych potrzeb, nie dla każdego ten w chmurze będzie idealny, mnie tam wystarcza współdzielony, inni będą potrzebować serwera dedykowanego. Na https://www.sprintdatacenter.pl/ można wykupić odpowiedni pakiet w rozsądnych cenach, a na pewno będzie niezawodny. To sprawdzona firma, godna uwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-07-2018, 23:13
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli szukasz dobrego uslugodawce hostingowego to z pewnością idealnym wyborem będzie Netmark, posiadaja bardzo sprawne hostingi poparte certyfikatami SSL z centrum COMODO oraz zapewniają szybką pracę na dyskach SSD to jeden z najlepszych usługodawców hostingowych obecnych na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-08-2018, 00:20
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Poelcma hosting od Hekko - działa on bardzo sprawnie, jest niedrogi. To sprawdzona firma, która od lat oferuje usługi na najwyższym poziomie, a w przypadku hostingu to bardzo ważna i pożądana cecha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-09-2019, 13:32
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

ja mam hosting i domene od nazwa.pl i nie mam zadnych zastrzezen do jakosci polaczen i dzialania.. wszystko śmiga, nic sie nie zacina, problemow technicznych praktycznie nie ma a cena jest wywazona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-09-2019, 13:35
Diva80 Diva80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 1
Domyślnie

Hosting to ważna sprawa podczas stawiania strony internetowej.
__________________
https://ucando.sitelio.me/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-12-2019, 14:25
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

pewnie, ze tak! dlatego wlasnie dobrze jest wybierac rozsadnie Ja rowniez zdecydowalam sie na nazwa.pl - przede wszystkim obsluga klienta jest super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-10-2020, 17:00
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Tak naprawdę różne usługi w chmurze stają się coraz bardziej popularne wśród użytkowników internetu - zarówno prywatnych, jak i firm. Trudno się dziwić - w końcu jest to bardzo wygodne rozwiązanie Jestem przekonana, że jak tylko spróbujecie korzystać z chmury, stanie się to dla Was codziennością
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-10-2020, 13:30
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

To chyba dobra sprawa. Muszę się nad tym poważnie zastanowić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.