kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 11-12-2019, 16:49
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

Zima problem z samochodem może wynikać ze słabego akumulatora. Jeśli macie problem z odpalaniem auta to warto pomyśleć o zmianie akumulatora na nowe. Bardzo dobre akumulatory sklep Akumeo ma w swojej ofercie. Tu znajdziecie akumulatory do każdego modelu samochodu w bardzo przystępnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 13-12-2019, 19:23
angelika angelika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 36
Domyślnie

Czasami bywa tak, że problem z samochodem jest na tyle poważny, że jedynym rozwiązaniem okazuje się pomoc drogowa, która odtransportuje nasz samochód do warsztatu. Sama miałam taką sytuację, samochód za nic w świecie nie chciał odpalić. Szukałam kogoś w sieci i natrafiłam na laweta katowice . Zadzwoniłam, podałam adres i czekałam na panów. Fachowcy szybko pojawili się na miejscu. Od razu zapisałam sobie ich numer w telefonie. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo kiedy znowu może się przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 16-12-2019, 11:02
Kandice's Avatar
Kandice Mężczyzna Kandice is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 115
Domyślnie

A gdzie polecacie wykupić OC? Czy w tym kalkulatorze są Waszym zdaniem dobre oferty https://kalkulator.ubea.pl/ ? Z góry wielkie dzięki za porady w tym zakresie tematycznym.
__________________
Są takie rzeczy, które bez względu na to, jak bardzo ich pragniemy, nie mogą się wydarzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 16-12-2019, 16:22
pamiec pamiec is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 66
Domyślnie

Myślę, że warto prawidłowo dbać o swoje pojazdy. Dzięki temu sprawiamy , że posłużą nam znacznie dłużej. Warto też co jakiś czas dbać o kometykę auta. Może w tym pomóc ta firma: https://moto-home.pl/gniezno/. Można tam zrobić w dobrej cenie polerowanie oraz konserwację reflektorów. Z pewnością warto zapoznać się z ofertą. Problemów z samochodem możemy uniknąć jeśli prawidłowo o niego dbamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 18-12-2019, 10:33
minkas minkas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Według mnie aby uniknąć problemów z samochodem trzeba przede wszystkim regularnie o niego dbać. Ja dlatego stawiam na detailingowe mycie samochodu w Cars Care, dzięki temu wiem, że mój samochód nie będzie się psuł jeżeli chodzi o lakier itp. Poza tym warto postawić na regularne przeglądy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 07-01-2020, 07:48
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Ja miałam ostatnio taki problem, że zatrzasnęłam kluczyki w środku samochodu. Każdemu może się to zdarzyć dlatego polecam ciekawy artykuł na ten temat: https://pomocdrogowa.i-wroclaw.pl/aw...jak-to-zrobic/. Warto wiedzieć, co w tej sytuacji zrobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 10-01-2020, 20:05
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Warto wiedziec , gdzie sie tankuje :P dlatego ja z glebi serca, zawsze chcialem miec stacje paliw! Dlatego teraz planuje nawiazac wspolprace z https://www.tsg-solutions.com/pl/budowa-stacji-paliw/ i moze juz niedlugo zawita na nasz rynek jedna z najlepszych stacji paliw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 13-01-2020, 21:34
slazak21 slazak21 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 40
Domyślnie

Naprawa Lamborghini to było dla mnie ogromne wyzwanie! Jak się okazuje, nie każdy mechanik zna się na samochodach tej klasy. Wielu niby coś naprawiało, a po miesiącu znowu się ta sama rzecz psuła. Masakra :/ Nie ukrywam trochę czasu mi to zajęło, ale w końcu udało mi się znaleźć dobrego mechanika, który faktycznie wie jak traktować auto z tej półki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 14-01-2020, 16:43
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Ja też niedawno miałem duże problemy z autem, cały czas jeździłem do mechanika ale jak mi powiedzieli ceny za części to postanowiłem jednak sam je kupić gdzieś indziej. Wybrałem sklep internetowy https://motopiema.pl/ i tam zamówiłem, mają oryginalne w dobrych cenach więc wam też polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 01-04-2020, 14:48
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Jeśli musielibyście wzywać pomoc drogową to świetną firmę prowadzi pan Tomasz Piątek. Firma ta ma swoją siedzibę w Olkuszu. Polecam skorzystać jeśli zajdzie taka potrzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.