kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 25-03-2020, 09:01
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

my na szczescie mamy podwórko, to sobie ciutkę wychodzimy wlasnie w wozku w anexie, ale nigdzie dalej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 16-04-2020, 13:00
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Też nie wychodzę na razie nigdzie dalej ze swoim maleństwem bo się po prostu boję o siebie i o niego. Mam x-landera którego bardzo szczegółowo opisała ta http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ blogerka i też jest nim zachwycona tak jak ja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 28-04-2020, 20:13
Aneta Aneta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 3
Domyślnie

Tutaj fajne i tanie wózki dziecięce znajdziesz, nie ma co przepłacać, bo wszystkie są już teraz na dobrym poziomie. Teraz coraz więcej wychodzimy, ale od jutra pogoda ma się popsuć
__________________
Aneta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 01-05-2020, 23:31
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Moim zdaniem warto zastanowić się nad zakupem wózka używanego. Nowe wózki są bardzo drogie a nieraz w serwisach ogłoszeniowych można znaleźć wózki dla dzieci używane w naprawdę idealnym stanie. Takie wózek jak się wypierze to wygląda jak nowy. Moim zdaniem opcja do rozważenia. Przy dziecku każda kasa się przyda a na wózku naprawdę da się sporo zaoszczędzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 04-05-2020, 14:22
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Cytat:
Napisał ireczka
my na szczescie mamy podwórko, to sobie ciutkę wychodzimy wlasnie w wozku w anexie, ale nigdzie dalej

A no właśnie, niby sezon spacerowy ale poszaleć się nie da;/ My na szczęście też mamy podwórko więc korzystamy na maxa A co do wózka to również anex, e type i fajnie nam się sprawdza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 06-05-2020, 10:03
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnitaT
A no właśnie, niby sezon spacerowy ale poszaleć się nie da;/ My na szczęście też mamy podwórko więc korzystamy na maxa A co do wózka to również anex, e type i fajnie nam się sprawdza.
teraz jak można wszędzie jeździć, to doceniam mojego anexa choćby po przejażdżce po lesie, sprawdził się w 100%
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 09-05-2020, 17:25
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał ireczka
teraz jak można wszędzie jeździć, to doceniam mojego anexa choćby po przejażdżce po lesie, sprawdził się w 100%

O tak, mój Anex m/type świetnie sprawdził się w tych trudnych czasach, gdzie trzeba bardziej spacerować na odludziach.... Pochłaniacz wstrząsów spisuje się na medal!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 20-06-2020, 16:01
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Ja postawiłam na anex l/type i jestem zadowolona! Bardzo wygodny i poręczny. Duże zwrotne koła i dobra amortyzacja dzięki czemu lekko się prowadzi poza tym jest łatwy w obsłudze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 22-06-2020, 12:07
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Tak, te wszystkie cechy które wymieniłaś są chyba najważniejsze i mój x-lander je posiada, dodam tylko że jest lekki i można go bez problemu składać i rozkładać nawet jedną ręką. To jest bardzo przydatna zaleta bo ja zwykle trzymam dziecko jedną ręką a drugą wyjmuję wózek z bagażnika i rozkładam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 15-07-2020, 19:17
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Wózek dla dziecka jest bardzo ważnym zakupem, musi być wygodny dla dziecka tak i dla mamy w użytkowaniu, ja mam Anex m type i z czystym sumieniem polecam ten wózek, jest wygodny bezpieczny , posiada mocny i stabilny stelaż, jest wózkiem bardzo solidnym, bardzo lekko się prowadzi, koła zdają egzamin na kazdej nawierzchni
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.