kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 10-01-2015, 13:12
janu janu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 18
Domyślnie

Jeśli chodzi o czas wolny to mam go bardzo mało ale jak tylko jest staram się go poświęcić na sport.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-01-2015, 09:41
KrystynkaA KrystynkaA is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja mam w tygodniu trochę czasu wolnego z tego względu, że mam blisko do pracy i już w domu jestem tak kilka minut po 16. W wolnym czasie się uczę języka angielskiego oraz czytam książki. Właśnie z moim mężem chcemy gdzieś wyjechać za granicę ale najpierw tutaj w szkołach językowych chcemy uzyskać certyfikaty i referencje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 31-01-2015, 13:18
MrAnja87 MrAnja87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 12
Domyślnie

Ja w tygodniu mam trochę czasu wolnego i bardzo lubię spędzać aktywnie czas. Wiadomo sprawa dziewczyny, że w zdrowym ciele zdrowy duch hihi Najchętniej to się wybieram z moim mężem na jakieś wycieczki rowerowe ale to jeśli jest jakaś taka lepsza pogoda a jeśli po prostu jest brzydka to idziemy razem na pływalnie i też jest super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-02-2015, 12:53
gruszkana5 gruszkana5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

W tygodniu teraz już mam coraz mniej wolnego czasu z tego względu, że po prostu studiuję teraz zaocznie i muszę się teraz właśnie uczyć do mnie do sesji bo naprawdę będzie ciężko jeśli tego nie zdam a nie chcę mieć warunków. Potrzebuję zrobić studia II stopnia bo chcę podwyżkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 04-02-2015, 15:48
Zuza Zuza is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 54
Domyślnie

Ambitnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 11-02-2015, 08:15
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja mam coraz mniej czasu wolnego w tygodniu. Jeśli jest to zwykle oglądamy jakiś film lub spotykamy się ze znajomymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 16-02-2015, 11:52
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja też mam mało wolnego czasu niestety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 18-02-2015, 00:49
Saigon Saigon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Nie ilość wolnego czasu się liczy, a jakość jego wykorzystania. Ja zawsze wygospodaruję dla siebie chwilę by poczytać, bo czytać uwielbiam. I każdy wie, że ja plus książka równa się mój czas wolny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 31-03-2015, 11:44
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Ja nie mam czasu na codziennie bieganie i jakąś siłownię, dlatego zawsze czas wolny gospodaruje na jakiś sport. A możecie mi powiedzieć z jakiej strony zamawiacie swoje artykuły sportowe? Koleżanka poleciła mi http://www.omega-fitness.pl/ i zastanawiam się czy nie kupić sobie jakieś mini hantelek specjalnie dla mnie A Wy znacie jakieś inne sklepy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 31-03-2015, 18:43
glosnaaJaa glosnaaJaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja też nie mam zbyt wiele wolnego czasu w ciągu tygodnia (dni roboczych), gdyż muszę dojeżdżać do miejsca pracy spory kawał drogi. Licząc podróż w dwie strony to zajmuje to naprawdę całe mnóstwo czasu. Jak wrócę do domu to nie mam już niestety na nic sił.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.