kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-03-2015, 14:05
xkarola24 xkarola24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Moim hobby są książki, więc to nie jest bardzo duży wydatek, ale również mam kolejne hobby, które wymaga wkładu pieniędzy, natomiast są to rowery. Jak wiadomo rowery nie są tanie a lubię dużo jeździć rower się zużywa. Tak Jak koleżanka napisała wyżej na zdrowiu się nie oszczędza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 31-03-2015, 19:37
glosnaaJaa glosnaaJaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Moje hobby to fotografia i szczerze mówiąc trudno oszacować mi wydatki. Wiadomo, że trzeba mieć aparat i odpowiednie obiektywy, które mało nie kosztują, ale z drugiej strony nie są to często ponoszone wydatki. Moje hobby ma taką zaletę, że mogę się mu oddawać w różnych okolicznościach, np. w czasie podróży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 03-04-2015, 13:45
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Ja lubię dużo pływać, więc w miarę tanie hobby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-04-2015, 11:02
myssszka myssszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Pływanie oczywiście jest takie fajne i tanie bo tylko kupujesz strój i o nic się nawet nie martwisz. Jeśli o mnie chodzi to mój sport też jest tani a nawet bardzo tani. Ja bardzo często sobie biegam i po prostu tak raz na rok wydaję na jakieś nowe buty gdzie ceny tych butów wynoszą od 200 do 300 zeta ; )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-04-2015, 14:36
wondefurLIve wondefurLIve is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja mam hobby czytanie książek może to nie jest wymagające pod względem funduszy, ale czasem drogie są ksiązki. Drugim moim hobby, to jest jazda na rowerze akurat tu nadrabiam utrzymanie rowera czasem awaria poważna sprzętu jest dość droga, ale jak się kocha to, co się robi to czemu nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-04-2015, 23:43
Aidanna Aidanna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

U mnie hobby to zbieranie figurek z Mangi. Hobby dość drogie bo za kazdą figurkę trzeba dać jakieś 70-80 zł lub nawet więcej, a średnio nowe figurki wychodzą po trzy w serii co dwa miesiące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 10-04-2015, 00:46
marysska0011 marysska0011 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 15
Domyślnie

Około 10% pensji miesięcznie. Wydaje mi się to dość rozsądnym poziomem, mam dość dobrze zrównoważony budżet i wydatki na hobby w żaden sposób nie są dla niego obciązeniem, ale po prostu nie chcę wydawać wszystkiego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-04-2015, 16:22
malciutkorka malciutkorka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Moim hobby jest hodowla kwiatów nie są to kwoty wygórowane ale czasem idzie trochę pieniędzy stracić ale co się nie zrobi by mieć piękne kwiaty. Trudnie się tym już dość długi czas więc nie chciała bym policzyć kasy całkowitej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 15-04-2015, 17:53
jajknica jajknica is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja interesuję się numizmatyką jest to hobby dość drogie, lecz czasem, żeby mieć to, co się chcę trzeba więcej jak pieniędzy, ale nie żałuję tego, że mam takie hobby bardzo mnie kręci. Nie chciałbym zmieniać swojego hobby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-04-2015, 19:17
Lena Lena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Wydaje tyle ile potrzebuje. Myślę, że wszytko zależy od nas. To przecież nasze hobby. Ja sobie niczego nie odmawiam. mam nadzieje, że jest więcej takich osób.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.