kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 18-04-2015, 21:05
Gabryska Mężczyzna Gabryska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Też mi się tak wydawało, że wydaje, ile mi potrzeba, ale jak przyszły obowiązki musiałam trochę zrezygnować z takich dużych wydatków. Mam kilka hobby trochę książek znaczy trochę prawie cała ścianę biblioteczki na dodatek od niedawna zaczęłam się interesować paznokciami hybrydowymi na to idzie masa kasy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 21-04-2015, 12:55
ogrodnisia ogrodnisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Smile

Na szczęście moje hobby nie jest zbyt kosztowne. Ciekawe jak mój facet by zareagował jak na przykład zbierałabym monety albo znaczki, albo puszki po piwie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 24-04-2015, 14:15
dziubeniek55 dziubeniek55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja wydaje kilkaset złotych rocznie, więc to nie jest jakaś oszałamiająca kwota i obciązenie dla budżetu domowego. Za to jestem zrelaksowana, to chyba warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 24-04-2015, 22:50
jestegienka jestegienka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

My z mężem nie wydajemy dużo, bo we dwoje posiadamy z pracy karty Multisport i odciągana jest nam z wypłat niewielka kwota. Także siłownie, fitness, basen, saunę, ściankę wspinaczkową i inne takie atrakcje, mamy za nieduże pieniądze. A możliwości jest wiele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 25-04-2015, 14:50
karply karply is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Fajny taki voucher posiada twoja firma a tak z czystej ciekawości, gdzie pracujesz?. Ja na swoje hobby wydaje nie wielkie pieniądze jeżdżę na rowerze dokładnie lubię duże podrożę rowerowe w tym roku planuję wyjechać nad morze rowerem morze jest to szalone, ale warto spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 26-04-2015, 18:39
balbinka11 balbinka11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Rower super sprawa, ale sam rower jest drogi jako hobby, chyba że masz tyle kasy i dla Ciebie to żądny wydatek to fakt inny temat. Ja uwielbiam czytać książki nie są tanie nie, które egzemplarze, ale lubię nowości i siedzę w tym na codzień. Szczególnie, że mam swój kont w domciu do czytania książek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 26-04-2015, 23:32
krys80 krys80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 11
Domyślnie

hej,
moim hobby też są książki, to hobby dostępne dla każdego, książki póki co można wypożyczyć, kupić na wyprzedaży albo pobrać z sieci, czytanie może być kosztowne, jak lubimy mieć stały dopływ nowości z półek księgarni i kupować książki ładnie wydane (to jak książka jest wydana ma duży wpływ na jej cenę!) albo np. zbieramy jakieś cenne okazy po antykwariatach to wydamy sporo kasy, mi wystarczy interesująca treść, na okładkę itp. zwracam uwagę w drugiej kolejności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 27-04-2015, 22:14
barnabela barnabela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

U mnie hobby to jest pływanie. Na nie nie wydaję dużo bo mam jeden strój, który jest uniwersalny i nic mi więcej do basenu nie potrzeba. Nie lubię pływać w okularach bo w nich wyglądam tak śmiesznie jak kaczka :P To już mi się koszty mojego sportu redukują i tylko w grę wchodzi cena czepka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-04-2015, 15:46
aniulka675 aniulka675 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

No własnie ja tez lubię pływać. Na szczęscie to niedrogie hobby. Jedynie opłaty za kryty basen, bo w lecie trochę łatwiej za damo znaleźć miejsca do pływania, no moze prawie za darmo ... wiadomo dojazd też kosztuje, ale ogólnie to tanie hobby jest i pożyteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-04-2015, 22:19
Kret88 Mężczyzna Kret88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Można w lecie znaleźć za darmo miejsce, to jest prawda szczególnie nad polskim morzem tylko nie zawsze wtedy jest gdzie popływać bo jest pełno ludzi w morzu. Jeszcze nad jeziorami nie jest tak za darmo bo akurat u mnie na jeziorze nyskim w sezonie za wejście trzeba zapłacić i jeśli się nie ma biletu ulgowego to normalny trochę daję po kieszeni :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.