kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-02-2016, 14:34
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Uruchomienie własnej kawiarni dietetycznej

Chciałabym uruchomić własną kawiarnię, z przysmakami dietetycznymi. Kawa oczywiście będzie normalna, bo nie ma innej opcji
Może ktoś z was prowadzi taką kawiarnię i podpowie, w sprawie ekspresu. Jaki wybrać, aby był dostatecznie wydajny i niezawodny.
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-02-2016, 15:11
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Powiem Ci,ze jest to moje marzenie oraz sama przymierzam sie obecnie do otwarcia własnie takiego biznesu. Szczególnie, że w moim mieście jest dużo fast foodów oraz kebabów a nie ma miejsc, w których można zjeść coś zdrowego. Profesjonalne ekspresy do kawy nie są tanie. Możesz sobie je przejrzeć tutaj:
http://multigastro.pl/category/ekspresy-do-kawy

Cena to od kilku tysięcy w górę. Zadzwoń do nich oraz dopytaj się o konkretny model. Powinni Ci doradzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-02-2016, 17:34
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Podpowiem od razu, żeby zainwestować w dobrą jakościowo kawę.
Szeroką ofertę ma np. ekoitalia: http://ekoitalia.pl/ . Oprócz zwykłej kawy, na pewno warto kupić też kilka smakowych.
Klienci na pewno to docenią. Jakość kawy to jedna z ważniejszych rzeczy, które decydują o sukcesie lub porażce tego rodzaju biznesu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-02-2016, 14:48
ela1595 ela1595 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 148
Domyślnie

Jeżeli chcesz otworzyć kawiarnię to koniecznie musisz serwować smaczną i aromatyczną kawę. Wtedy klienci cię zapamiętają i będą częściej odwiedzać. Proponuję poczytać sobie blog o kawie http://kawalavazzapl.blog.pl/2016/01...o-restauracji/ . Mają tam dobre porady na temat wyboru najlepszej kawy do restauracji. Na pewno ci się to przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-03-2016, 18:03
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Fajny pomysł taka kawiarnia ze zdrowym jedzeniem. Wiele osób nie może jeść na mieście. Skarżą się potem na ból watroby A tak będą mieli dostęp do czegoś zdrowego. Teraz też jest moda na bycie fit.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-03-2016, 19:49
elaearb elaearb is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 4
Domyślnie

Sama mam hopla na punkcie kawy i wchodząc do kawiarni pytam jaką kawę serwują. Gdybym usłyszała, że lavazze albo jacobsa to natychmiast bym stamtąd uciekła! Gdybym się chciała napić takiej kawy to poszłaby do biedronki Kawa w kawiarni musi być wysokiej jakości! https://finestcoffee.pl/ Ma być świeżo palona przede wszystkim. Teraz panuje trend na kawy 100% Arabica lub z minimalną domieszką robusty, tak do 15%. Inne mieszanki odpadają ze względu własnie na duża zawartość Robusty, która nadaje goryczy i nieprzyjemnego smaku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-03-2016, 15:05
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ciekawa sprawa, to może się udać bo dzisiaj wszyscy chcę być fit.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-06-2016, 11:21
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Sama chętnie uruchomiłabym taką kawiarnię, ale na to trzeba mieć fundusze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-06-2016, 17:02
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Dużo widzę z was lubi kawę, ja zresztą też . Ale teraz szukam kawy z magnezem. Wiecie jakie są objawy braku magnezu w organizmie? Ja sobie trochę na ten temat poczytałam i okazuje się ze mogą być nieciekawe. Zaczyna się od łamliwych włosów , paznokci, a może się skończyć na bólach stawów itp. Dlatego szukam kawy z magnezem, bo zrezygnować całkowicie z kawy nie potrafię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-06-2016, 13:47
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Tez kiedyś marzyłam o otwarciu własnej kawiarni. Ale niestety życie zweryfikowało moje plany. Teraz pozostaje mi tylko filiżanka kawy w domowym zaciszu;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.