kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-12-2013, 13:41
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie Prezent dla brata

Witam. Totalnie nie mam pomysłu na prezent dla braciszka z okazji gwiazdki.
Zastanawiam się czy nie sprawić mu jednego z takich scyzoryków: centrum-broni.pl
Pomożecie wybrać jakiś fajny model?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-12-2013, 22:38
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A może urządzenie do ostrzenia maszynek?
Tu masz przykład: http://www.razorpit.pl/. Bardzo praktyczne, bo brat na pewno się goli, a dzięki ostrzałce można naprawdę sporo zaoszczędzić. Podobno nawet 500 zł przez rok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-11-2015, 10:36
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Najlepszymi prezentami są zawsze przyjęcia niespodzianki. Możesz taką sama zorganizować z pomocą tej firmy http://www.danmel.com.pl/index.php/k...dla-doroslych/ Wypożyczają sprzęt na tego typu okazje. Gwarantuję że brat będzie taką zabawą zachwycony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-11-2015, 10:27
halinka78 halinka78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 2
Domyślnie

Hej,

Jeżeli chodzi o prezent dla brata, to zależy co lubi, jakim budżetem dysponujesz, może czegoś akurat potrzebuje. Warto pomyśleć o jakimś gadżecie, fajnym upominku. Ja ostatnio koleżance na urodziny kupiłam fajny gadżet parasol z nadrukiem Bardzo się ucieszyła, bo takie prezent mają jakąś "moc"

Ostatnio edytowane przez halinka78 : 16-11-2015 o 11:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-11-2015, 17:42
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Zobacz tutaj http://www.tzch.pl/ bo jest duży wybór Może znajdzisz coś ciekawego? Ja chcę tu bratu kupić tablet. Mają świetne i w bardzo dobrych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-11-2015, 10:47
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

taki tablet to świetna sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-11-2015, 16:41
MamaKasi's Avatar
MamaKasi MamaKasi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 4
Domyślnie

Polecam kupić mu prezent uniwersalny - książkę :-) u nas to się zawsze sprawdza, bo męska część rodziny także się zaczytuje w nowościach:-) O, np. Bez litosci, Jamesa Scotta. Położna Elspeth Howell wraca do domu i zostaje tam przerażający widok - jej mąż i troje dzieci zostali zamordowani. Zanim kobieta odnajdzie swojego syna Caleba ukrywającego się w spiżarni, nad zaśnieżoną doliną rozlegnie się kolejny strzał. Dwunastoletni chłopiec będzie musiał zaopiekować się matką, aż Elspeth wyzdrowieje na tyle, by ruszyć wraz z nim tropem morderców... świetna powieść!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-11-2015, 08:14
Bellatrix Bellatrix is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 43
Domyślnie

Książka to bardzo ciekawy pomysł. Ja dla swojego brata mam już prezent na święta - zegarek Sporo kosztował, ale warto było. 24 grudnia będzie sobie leżał pod naszą choinką razem z torbą zakupową zakupioną na http://www.eko-ue.pl/torby-papierowe...dukty-i-zakupy dla mamy i skórzany portfelem dla ojca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-11-2015, 09:59
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Pewnie, że książka to dobry pomysł. Zawsze się sprawdza. Ja także kupuję galanterię w tym roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-11-2015, 12:08
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Obok prezentu w postaci broni, książka byłaby super. Zachęcam do typowo praktycznego prezentu np. od wojasa obuwie sama dawałam młodszemu bratu i chociaż najbardziej zadowolona była z tego mama, ale i on ucieszył się z modnych, sportowych butów na jesień
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.