kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-07-2017, 13:33
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Karma dla psa - im droższa tym lepsza?

Jaka karma dla psa będzie odpowiednia?
Czy tutaj cena odpowiada jakości?
Czytałam trochę o różnych karmach tutaj https://www.pupilo.pl/wiadomosc/jaka...zczeniat/3587/
Zastanawiam się jak w takim razie dobrać odpowiednią karmę dla psa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 31-07-2017, 05:28
Pilkif22 Pilkif22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1
Domyślnie

Najlepiej będzie jak pójdziesz do weterynarza i jego poprosisz o dobranie karmy.
__________________
http://taxistarysacz.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-07-2017, 13:42
Expert Petvita Expert Petvita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 3
Domyślnie Najlepsza karma dla pupila PETVITA

Kwestia żywienia jest kwestią kluczową w prawidłowym rozwoju psa. Na posiłki inne niż sucha karma mogą sobie pozwolić jedynie osoby mające bardzo dużo czasu oraz środków finansowych. Właśnie dlatego została stworzona karma PETVITA, które spełnia całkowite zapotrzebowanie żywieniowe pupila oraz dostarcza mu wszystkie składniki, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Karma PETVITA zawiera same naturalne składniki. W przeciwieństwie do innych karm jest ona bezzbożowa i bezglutenowa. Wszelkie zboża i inne zapychacze zostały zastąpione składnikami certyfikaty te, które posiada mięso spożywane przez ludzi (m.in. BRC). Jego zawartość sięga nawet 60%!
Wszystkie zapychacze zostały zastąpione najwyższej jakości owocami i warzywami.
Oprócz samego minimum składników odżywczych, które powinna posiadać każda karma, PETVITA posiada wiele składników wspomagających pracę narządów wewnętrznych i wiele innych zalet żywieniowych.
Składniki wspomagające pracę stawów (glukozamina i siarczan chondroityny), gwarantujące piękną i lśniącą sierść oraz zdrową skórę (olej z łososia i chelaty cynku), pozytywnie wpływające na florę jelitową (fruktooligosacharydy i inulina), pomagające zachować higienę jamy ustnej (ekstrakt z juki) i wiele innych wspomagających prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Jako, że karma PETVITA nie zawiera zbędnych zapychaczy, jej mniejsza ilość spełnia całkowite dzienne zapotrzebowanie żywieniowe. Przykładowo dla psa o wadze 30kg jedno opakowanie 14kg wystarczy na 49dni!

Oferta dzieli się na karmy skierowane dla szczeniaków, seniorów i psów dorosłych oraz ze względu na wielkość rasy (small/medium/large). Oprócz tego jest jeszcze karma Light dla psów z nadwagą
Serdecznie polecam karmę.

Więcej informacji na stronie http://www.petvita.com.pl/

Pozdrawiam
Expert Petvita
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-10-2017, 00:07
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja ogólnie chodzę po sklepach za karmą ale czasem muszę czegoś poszukać w Internecie. Znalazłam ostatnio plaqueOff dental bites od VetExpert i póki co to daje mojej kotce. Miala spore problemy z zębami, dziąsłami a w tym z nieświęzym oddechem ale już kończę pierwsze opakowanie i dostrzegam zmiany na lepsze. Zależało mi na naturalnym składzie a ich jest w 100% naturalny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-12-2017, 12:33
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Czytałam, że bardzo dobre jakościowo karmy ma marka Purina. Produkują nawet suche karmy dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym, które zawierają m.in. prebiotyki wspierające równowagę mikroflory jelitowej. Tutaj znajdziecie taki produkt, dla starszych psów: https://www.maxandmrau.pl/product-pol-703 . Co uważacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-12-2017, 13:15
knallcompl knallcompl is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 55
Domyślnie

pewniecena ma znaczenie, ale nie koniecznie trzeba najdroższa podawać by pies był zdrowy i zadowolony


this
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-03-2020, 12:46
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

niekoniecznie ja kupuję karmę super premium z Bozita jest karma bardzo dobra a w przystępnych pięniądzach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-03-2020, 12:11
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Niekoniecznie bym powiedziała,że karma dla psa im drożdza tym lepsza. Wystarczy tylko sprawdzić skład. Dobra cene na karę i dobrą jakościowo widziałam na http://www.psiabuda.com.pl/pl/c/DLA-PSA/458 . Może tam coś znajdziesz dla swojego pupila.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-03-2020, 09:24
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ważny jest skład karmy, a nie jej cena. Polecam Ci karmy marki Acana - ja tylko nimi karmię mojego psiaka i jest zdrowy i zadowolony Acana ma w składzie tylko produkty pochodzenia zwierzęcego, bez żadnych konserwantów czy chemii. Zawiera mnóstwo witamin i minerałów. Zajrzyj do sklepu Tukan24, tam znajdziesz różne rodzaje tej karmy w konkurencyjnych cenach: https://www.tukan24.pl/karma-acana-d...1_210_217.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-03-2020, 17:16
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Pewnie ma to jakieś znaczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.