kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-01-2016, 09:12
Izaakh's Avatar
Izaakh Izaakh is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 6
Domyślnie

Są miejsca, w których już nie ma możliwości z dopisania się na tegoroczny sezon. Byłem zainteresowany tygodniowym pobytem na zamku Ryn, znam go z polecenia. Recenzje świetne. Pewnie dlatego już w styczniu mieli komplet aż do września. Poradzono mi, żeby pytać o turnusy już w okolicach października, wtedy jest szansa się załapać na kolejny rok. To jest pobyt i zakwaterowanie w krzyżackim zamku, piękne wnętrza, rycerskie klimaty, sporo atrakcji również dla dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-01-2016, 11:27
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Ja już wszystko zaplanowałam. W tym roku trochę wcześniej niż w poprzednim. Zeszłego roku planowaliśmy wszystko trochę na szybko bo nie mogliśmy się dogadać ze znajomymi oraz cudem udało się znaleźć lokum w czerwcu. W tym roku zabraliśmy się za to już teraz W styczniu . I bardzo dobrze bo z tego co widziałam to wiele ofert było już pozajmowanych ( pewnie z uwagi na sytuację za granicą więcej osób wybierze nasze polskie morze).
Zarezerwowaliśmy sobie mieszkanie w Gdańsku. Konkretnie na stronie:
http://www.dhapartamenty.pl/

Można tam znaleźć całkiem fajny apartament w dobrej cenie.
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-01-2016, 10:14
Vella's Avatar
Vella Vella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 11
Domyślnie

Oby się na samych planach nie skończyło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-02-2016, 10:59
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

ja w tym roku marzę o bułgarii. Co myślicie o tym kraju we Wrześniu ? Jak z pogodą tam?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 04-02-2016, 18:54
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Ja już powoli tak. Zastanawiam się jak wybrać żelazko turystyczne, żeby mi trochę dłużej posłużyło. Możecie coś polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 09-02-2016, 15:14
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

My planujemy marcowy urlop w Primavera. Mam nadzieję, że uda nam się dostać kilka dni wolnego W lipcu chcemy wybrać sie na weekend do Gdyni a w sierpniu w góry. Jeszcze nie rezerwowaliśmy noclegu ani nic bo uważam, że mamy czas. Za granice na pewno nie pojedziemy w tym roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-02-2016, 10:42
wirra wirra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 10
Domyślnie

Narazie tylko zimowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 05-04-2016, 22:18
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja już planuję tegoroczne wakacje. W zeszłym roku byłam w Aquarius SPA http://www.aquariusspa.pl/ mają naprawdę super ofertę. W SPA znajdziecie centrum urody, sauny i łaźnie czy też można udać się na rehabilitację według mnie super oferta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 28-06-2016, 06:15
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Ja powoli planuję urlop. Na pewno pojadę nad jezioro na kilka dni z rodziną. Poza tym myślimy o zwiedzeniu łodzi i warszawy. Znalazłam ostatnio noclegi w łodzi i namawiam męża na wyjazd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-06-2016, 16:17
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

my zaplanowaliśmy z mężem już jakiś czas temu. Znajomi polecili nam Bałtyk w tym roku bo podobno wakacje mają być upalne więc tak też zrobiliśmy. Jedziemy do Gąsek do ośrodka rekreacyjnego Aga. Nie byliśmy tam jeszcze ale patrząc na ich oferte na internecie wygląda cudownie. 20 metrów od plaży, spa, budynki hotelowe oraz domki do wyboru ( wybraliśmy hotel) Także nic tylko się pakować i jechać już w sierpniu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.