kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-11-2016, 12:52
amo amo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1
Domyślnie Taniec na trzy

Na czym tak po krótce polega taniec na trzy? Bardzo zależy mi na tym aby się nauczyć bo niedługo studniówka i chcę tańczyć jak wszyscy. Co polecacie? Czytam tu taki wątek https://m-forum.pl/topic/46470-taniec-na-trzy-na-3/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-02-2017, 11:56
Tokasznaj Tokasznaj is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem najlepiej jest się wybrać do szkoły tańca by mieć pewność, że się potrafi tańczyć przed tak ważnym dniem. Ja mogę polecić we Wrocławiu http://www.larosanegra.wroclaw.pl/sala-do-wynajecia - oferują także do tego wynajęcie sali więc można ćwiczyć w spokoju też
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-04-2017, 11:29
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Jeśli już mowa o studniówce bo to już niedługo czy macie już kreacje itd. Ja właśnie dla mojej chrześnicy chciałam kupić dodatki do sukienki. Oczywiste że studniówka jest wielkim świętem w życiu każdego, młodego człowieka. Dlatego ostatnio przeglądałam sklepy z biżuterią. Widziałam u tego sprzedawcy Beller biżuterię na bal studniówkowy Chcę by moja chrześnica wyglądała pięknie i wam dziewczyny też polecam znajdziecie ciekawą i orginalną biżuterię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-07-2017, 16:36
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Zupełnie nie znam się na tańcu ale moja siostra chodzi na zajęcia taneczne do studia Pod Kwadratem: http://podkwadratem.pl/ i jest z nich bardzo zadowolona. Może warto się zainteresować? Myślę, że tam nauczą Cię nie tylko tego jednego tańca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-07-2017, 21:11
ola.bis ola.bis is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 94
Domyślnie

Chyba ciężko będzie nauczyć się tańczyć przez internet ja też bym poradziła szkołę gdzieś gdzie mieszkasz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-07-2017, 17:05
Terenia21's Avatar
Terenia21 Terenia21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 5
Domyślnie

Teoretycznie można próbować. Ale chyba na miejscu będzie łatwiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-07-2017, 08:13
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Najlepiej zapisać się na jakiś kurs tańca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-08-2017, 13:03
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Rzuć sobie okiem na kursy tańca gdańsk cennik. Wydaje mi się, że to naprawdę dobra opcja. Dzięki temu nauczysz się tańczyć i nie będziesz miała już żadnych wątpliwości, co jest czym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-02-2018, 18:01
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Myślę, że jeśli chcesz się tego dowiedzieć i wielu innych rzeczy odnośnie tematu tańca to zapisz się do szkoły EGURROLA Dance Studio. Ta szkoła tańca muszę szczerze powiedzieć jest jedną z najlepszych szkół z jakimi miałam do czynienia, a miałam z wieloma, bo taniec to bardzo duża część mojego życia Polecam każdemu kto chce spróbować swoich sił, bo nauczyć można się szybko, a zarazić nową pasją z własnego doświadczenia wiem, że jeszcze szybciej !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-04-2018, 16:39
Daria32 Daria32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 251
Domyślnie

Sama nie potrafię tańczyć, a niedługo mam studniówkę, więc wypadałoby się czegoś poduczyć, aby nie narobić sobie wstydu, nie sądzicie ? Polecono mi szkołę we Wrocławiu > https://taniec.com.pl i jestem ciekawa waszym opinii. Podoba mi się ich całkiem sporą ofertę, w którym znalazłam właśnie kurs dla młodzieży. A co ciekawe..maja na prawdę przeróżne tańce na kilku poziomach zaawansowania, a dodatkowo można wybrać nawet instruktora.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.