kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 14-04-2015, 14:50
pandzia pandzia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Jem rozmawiam z moimi znajomymi i tak mi jakoś czas szybko mija : )) nie robię nic szczególnego tylko takie normalne przecież rzeczy : ) jeszcze dodatakowo czasem jak mam mieć 2 przerwe a się wkręcę w pracę to wtedy tej przerwy sobie nie robię tylko po prostu jakostak no właśnie dalej wykonuję swoje i jest supcio.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 16-04-2015, 18:51
Afrodyfa Afrodyfa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja to po prostu odpisuję na sms czytam akurat moje mejle prywatne czy też służbowe i przerwa mi zawsze właśnie tak bardzo szybko niestety mija i nie jest aż tak bardzo dobrze właśnie przez to..PRaca mi się zawsze dłuży a przerwa mi tak zawsze szybko przecież mija.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 16-04-2015, 20:48
katuska katuska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

Jem śniadanie i piję małą kawę(lub jakiś sok/ wodę),odpisuję na smsy, rozmawiam z koleżankami z pracy, a raczej plotkujemy Czasem wyjdę sobie na jakiś lunch, ale zazwyczaj biorę jedzenie z domu, bo jestem na ciągłej diecie. W zasadzie nie ma czasu na nic więcej. Akurat mam taką pracę, że czas bardzo szybko leci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 18-04-2015, 16:38
Maadziaaz Maadziaaz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Wiadomo, że zazwyczaj przerwa w pracy jest utożsamiana z przerwą obiadową, więc warto wtedy coś zjeść i uzupełnić płyny. Jak ktoś do mnie w międzyczasie zadzwoni to mogę też spokojnie odebrać telefon, a przy okazji sprawdzić facebook oraz twitter na komórce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 08-03-2016, 20:32
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja zazwyczaj jem lunch, przeglądam fb, blog parentingowy i rozmawiam przz telefon z mężem. Mam 30 minut i staram się je dobrze wykorzystać. Czasami idę na krótki spacer ale zdarza się to naprawdę rzadko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 28-04-2016, 20:57
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja na przerwie zazwyczaj jem śniadanie/obiad i czytam gazetę lub książkę
O przerwach znajdziesz sporo informacji na http://poradnikpracownika.pl/ są tam też inne ciekawe porady dla pracowników. Z tego co mi wiadomo nie wszyscy mają przerwę w pracy :/
U nas na szczęście są dwie które staram się jak najlepiej wykorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 31-08-2017, 11:48
maryskaznikoma maryskaznikoma is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 14
Domyślnie

najczęściej coś przegladam w telefonie idę coś zjeść, ostatnio jeszcze rzucam palenie wiec rzadziej wychodzę na przerwy w ciagu pracy, kupiłam aż opakowanie na papierosy b na te obrazki się patrzeć nie moge. Żałuję, ze blisko pracy nie mam fajnej knajpki, tam bym chodziła sobie z ludźmi z pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 31-08-2017, 12:00
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

Najpierw te przerwy to trzeba mieć :P Ja najczęściej w przerwie to zdążę sobie jedynie kawy czy herbaty zaparzyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 04-09-2017, 10:59
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

W przerwie pracy piję kawę lub jem śniadanie. Bardzo lubię sery włoskie np https://www.frisco.pl/pid,6100/n,zar...an/stn,product A ten jest bardzo smaczny. Często robię z nim kanapki, ale najlepszy jest starty i dodany np do sałatki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 29-06-2018, 08:19
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 561
Domyślnie

Ja przeważnie w przerwie palę papierosa. Niestety, ale jestem nałogowym palaczem. Nawet już zbieram różne fajne zapalniczki. Aktualnie mam w planach zakupić sobie taką - www.zegarkowy.pl/category/zippo-harley-davidson . Widziałam nawet, że mój kuzyn miał podobną i bardzo sobie ją chwalił. Nie tylko ze względu na walory estetyczne- jej wygląd, ale wytrzymałość.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.