kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-07-2021, 09:40
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie Prawnik

Hej, jeśli szukacie odpowiedzialnego prawnik bielsko to mogę wam polecić tą stronę: https://www.adwokat-szymkowiak.pl. Jakie są wasze opinie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-07-2021, 20:56
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

A co powiesz na porady prawne online? Na pewno jest to propozycja, którą dobrze jest przemyśleć, ale wydaje mi się, że gdy potrzebna jest interwencja na szybko czyli na tu i teraz, wsparcie w tym temacie jest jak najbardziej uzasadnione. To dobra droga do szybkiej weryfikacji pewnych zagadnień i rozwinięcia danej sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-07-2021, 19:43
bebe56 bebe56 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 119
Domyślnie

Namiary na dobrego prawnika powinien mieć każdy.
___
palarnia kawy​​​​​​​
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-08-2021, 17:07
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 628
Domyślnie

A może kojarzycie kancelarię ze Szczecina https://gajda-adwokat.pl/ ? Bardzo dobry specjalista i wspiera klienta na każdym etapie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-08-2021, 06:30
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 215
Domyślnie

Jeśli potrzebowalibyście pomocy dobrego prawnika w zakresie prawa administracyjnego, to polecam kancelarię, którą prowadzi pani Magdalena Adamczewska - http://www.adamczewska.com.pl/ . Jej kancelaria zajmuje sie głównie udzielaniem pomocy prawnej jednostkom samorządu terytorialnego. Jej kancelaria pomaga przy pozyskaniu środków UE, podczas procesu wydawania decyzji administracyjnych, zajmuje się również uchwalaniem uchwał przez radę gminy bądź powiatu, a także innymi czynnościami z zakresu prawa administracyjnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-09-2021, 17:40
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Jak szukasz prawnika to dobre opinie ma kancelaria adwokata Łukasza Węgłowskiego. Dlatego dużo osób z nimi współpracuje, z tego co słyszałam. Ja miałam kilka spraw, które po prostu dzięki nim zostały w odpowiedni sposób, pozytywy dla mnie rozwiązane. Wszystko dzięki wnikliwej analizie dokumentów i doświadczonym prawnikom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-09-2021, 15:49
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Przyznam szczerze, że ostatnio interesowało mnie prawo upadłościowe i naprawcze lex i muszę przyznać, że udało mi się znaleźć sporo informacji w tej materii, na stronie tatara.com.pl. Jeśli jesteście zainteresowani tą tematyką, to powinniście tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.