kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-03-2016, 18:02
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja jestem zdania, że zamiast zapraszać na wesele setki gości, lepiej zdecydować się na wręczenie zaproszeń naprawdę bliskim nam osobom, a zaoszczędzone pieniądze można zainwestować np. w jakąś piękną salę weselną. Mnie osobiście bardzo podobają się te w Hotelu Poniatowski. Są wspaniale urządzone, a dodatkowo wokół obiektu rozciąga się piękny ogród, w którym można znaleźć chociażby fontannę.
http://www.hotelponiatowski.pl/#!wesele-warszawa/c1x9v
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 01-04-2016, 08:32
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

ja nie decydowałam się na jakieś huczne wesele na setki gości bo nie czułam takiej potrzeby, było skromnie, najbliższa rodzina i przyjaciele koło 50 osób łącznie, cała ceremonia była skromna, sukni też nie miałam jakiejś rozłożystej, raczej delikatną z jennifer-vaiano i cudownie wspominam ten dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 11-05-2016, 08:44
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

my mieliśmy skromny ślub i przyjęcie weselne a i tak było wspaniale i goście się świetnie bawili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 22-09-2017, 13:18
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Myślę, że to kwestia indywidualna - jedna para woli większe wesele, inna bankiet. Sporo też zależy od budżetu - większe wesele jest bardziej kosztowne. Co do miejsca na wesele, to osobiście wolę hotel, niż restaurację - jeśli szukacie takiego w okolicy Warszawy, to obejrzyjcie salę w Hotelu Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/wesela, robi niesamowite wrażenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 27-09-2017, 17:02
katpio123 katpio123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 38
Domyślnie

My będziemy mieli bankiet pod namiotami w przyszłym roku i mamy nadzieję, że pogoda dopiszę bo już prawie wszystko dopięte na ostatni guzik. Zostało nam zamówić jeszcze tylko talerze, porcelanę itp. Znaleźliśmy już w Krakowie taką firmę co zajmuje się wypożyczaniem tych rzeczy http://horecaservice.pl/ wypożyczalnia porcelany Kraków, ale musimy jeszcze poszukać opinii o nich zanim zdecydujemy się na sto procent A może ktoś z Was korzystał już z ich usług i chętnie podzielił by się opinią ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 05-07-2018, 22:21
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Wszystko zależy od osobistych preferencji. Ja miałam wesele. Zorganizowałam je w Venge w Łodzi w bardzo fajnym miejscu, sala to podstawa ponieważ na niej ludzie się bawią. Bankiet byłby ogólnie dla mnie słaby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 09-07-2018, 13:05
mirka989 mirka989 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 14
Domyślnie

Ja znalazłam fajną salę, nie drogą i postanowiłam zrobić takie tradycyjne wesele z zabawą do białego rana Wybrałam hotelik http://grandmet-wloclawek.pl/ i doskonale się bawiłam Cieszę się, że udało mi się znaleźc coś w takiej fajnej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 09-11-2018, 13:01
dorota90 dorota90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 5
Domyślnie

To wszystko zależy od twoich preferencji i oczekiwań. Jedni marzą o hucznym weselu, inni o skromnej uroczystości. To jest Wasz dzień, więc musicie zorganizować go jak jak Wy chcecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 30-11-2018, 08:29
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Wszystko zależy od tego co wam pasuje i od zasobności portfela, ja osobiście wolę wesele, byłam nawet niedawno w Lemanach, tam jest piękna sala Albizja w której odbywają się też bale Sylwestrowe, Walentynkowe i inne imprezy okolicznościowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 06-12-2018, 10:54
monialot monialot is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 5
Domyślnie

Każdy preferuje co innego. Najważniejsze, żeby uroczystość była zrobiona według marzeń pary młodej. To jest ich dzień i oni powinni być najbardziej zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.