kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 18-07-2017, 16:23
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

A macie swoją ulubiona księgarnię ? Ktoś kupuje w tanie ksiązki w Aros ? http://aros.pl ja ostatnio trafiłam na ich stronę i widzę że mają rabat do 30 % na książki a wysyłka już od 2.99 zł. Fajna okazja by kupić sobie tanie książki na wakacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 27-07-2017, 12:12
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Czytam wiele książek, od publicystycznych, przez popularno-naukowe, po zwyczajne powieści. Aktualnie jestem w trakcie zbioru opowiadań "Trzy opowiadania o matematykach i aniołach" - książka mądra, wartościowa, dla wielbicielek literatury pięknej całkiem dobra pozycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 03-08-2017, 11:26
vicky195 vicky195 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 62
Domyślnie

Obecnie kończę książkę "Rośliny niezgody" - to książka po części naukowa (o genetycznie modyfikowanych roślinach), po części obyczajowa i romantyczna, połączanie bardzo udane. Książka inteligentna i napisana z polotem, stylistycznie bez zarzutu, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 07-08-2017, 13:28
klasik klasik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 4
Domyślnie

aktualnie czytam książkę Każdy umiera w samotności od Hansa Fallady, świetna powieść dziejąca się w Berlinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 10-08-2017, 12:03
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

A jakiego okresu dotyczy? Sama póki co jestem na fali czytania książek motywacyjnych. W związku z czym na pewno następną publikacją po jaką sięgnę będzie książka V.Wróblewskiej Zdrowie i życie masz tylko jedno http://tylkorelaks.pl/28-zycie-i-zdr...-zdrowie-jedno . Porusza ona szeroko rozumianą tematykę motywacji, psychologii, medycyny jak i rozwoju duchowego, a przy tym ma formę poradnika, choć oczywiście zawierającego specjalistyczną wiedzę ze wspomnianych dziedzin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 25-08-2017, 13:21
Daroks Mężczyzna Daroks is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 6
Domyślnie

Ostatnio czytam dużo książek. Najbardziej lubię literaturę s-f i horror. Obecnie czytam książkę Hyperion Dana Simmonsa. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 11-09-2017, 16:28
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja bardzo lubię książki nieżyjących już M.Czubaszek i J. Chmielewskiej. Szukając ich książek, trafiłam na podręczniki dla maturzystów. Akurat biologia http://www.taniaksiazka.pl/seria/biologia-na-czasie to przedmiot który ma zamiar zdawać moja corka na maturze. Może i komuś z was się przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 26-09-2017, 10:56
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Jeśli ktoś lubi biografie, to polecam "Portret podwójny" o rodzinie Beksińskich (książka jest nieporównywalnie wręcz lepsza od filmu "Ostatnia rodzina", który był jakiś czas temu w kinach). Na długie jesienne wieczory powinny się też sprawdzić "Listy na wyczerpanym papierze" - zbiór korespondencji Agnieszki Osieckiej i Jeremiego przybory, są piękne, wzruszające i pełne miłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 28-09-2017, 11:33
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Biografii akurat nie czytam, wolę sci0fi, fantasy, przygodę, czy kryminał, dobry thriller też jest w cenie. Obecnie czytam "Przebudzenie" Kinga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 09-10-2017, 11:27
wiolaa7 wiolaa7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 130
Domyślnie

Czytam dość często, właściwie w każdej wolnej chwili, od zwykłych powieści, przez literaturę piękną, po książki publicystyczne. Często czytam też książki kucharskie, z nowości mogę polecić zwłaszcza "Zdrowy czekoholik" O. Ivanova - jest w niej sporo świetnych przepisów na różne czekoladowe desery.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.