kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 02-05-2023, 17:03
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 090
Domyślnie

Łóżko tapicerowane to jest to, co koniecznie muszę w najbliższym czasie wymienić. Jednakże mam problem z wyborem i chyba trudno mi się dziwić, ponieważ jest spora oferta na rynku, na przykład widziałam je tutaj https://mybed.pl/. Skłaniałabym się ku tej ofercie ze względu na to, że jest to polski producent, a ja już chińszczyzny nie trawię. Jakie jest Wasze zdanie o tych łóżkach, będę wdzięczna za opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 31-05-2023, 11:38
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Fajną opcją może być też odmalowanie mebli już posiadanych. Matowe farby do drewna mogą być stosowane na różnych powierzchniach drewnianych, takich jak meble, podłogi, drzwi, schody i inne elementy wykończeniowe. Ich główną funkcją jest zmiana koloru drewna i nadanie mu estetycznego wyglądu. Warto spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 05-06-2023, 09:05
Ello29 Mężczyzna Ello29 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2023
Posty: 1
Domyślnie

Jeżeli szukacie materaca do sypialni na na wymiar to najlepsze ceny znajdziecie u producenta materacy Wysoka jakość, dogodne terminy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 05-08-2023, 13:35
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 336
Domyślnie

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowych mebli lub wyposażenia do Waszych wnętrz, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu, gdzie znajdziecie m.in. krzesła tapicerowane .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 15-08-2023, 12:19
lenonka lenonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 147
Domyślnie

Meble bardzo ładne i właśnie idealne do sypialni są tutaj - https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html szczególnie komody, czy stoliki nocne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 18-08-2023, 09:59
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Jeśli chodzi o meble to teraz na pewno z wyborem nie ma problemu, jest ich bardzo dużo. Jednak niektóre są bardzo skomplikowane w montażu i lepiej po zakupie od razu zamówić fachowców https://montiermebli.pl/ którzy się tym zajmują zawodowo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 04-09-2023, 21:01
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

A może biała sypialnia? Sypialnia w bieli może być spokojną i relaksującą przestrzenią do odpoczynku, a jednocześnie pełną elegancji i klasy. To klasyczny wybór, który pozwala na eksperymentowanie z różnymi akcentami i stylami dekoracyjnymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 05-09-2023, 16:44
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 051
Domyślnie

W jakim sklepie kupowaliście meble do Waszych wnętrz?

systemy automatyki Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 15-09-2023, 14:41
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

I jak już podjęliście jakieś decyzje wybierając meble do swojej sypialni? Jeśli jeszcze nie i szukacie odpowiedniego wariantu o większym rozmiarze i nowoczesnym wydaniu to na pewno warto będzie również sprawdzić ofertę przygotowaną przez Arbora u których znajdziesz rożne opcje drewniane. Dlatego też zajrzyj na https://arbora.com.pl/lozka-drewniane/ na pewno z takimi wskazówkami dużo łatwiej będzie podjąć przemyślaną decyzję. Myślę, że się pozytywnie zaskoczycie. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 17-09-2023, 20:10
annaszczesna84 annaszczesna84 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 56
Domyślnie

a ja szukam jakieś fajne designerskie fotele wypoczynkowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.