kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-03-2019, 09:24
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

NO ja właśnie zastanawiam się nad urlopem nad morzem z moim 3letnim dzieckiem. Co sądzicie o tym https://www.dhapartamenty.pl/pl/stro...a-motlawa.html ? Proszę o opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 16-03-2019, 14:12
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja jak szukam apartamentu w czasie wakacji czy ferii zimowych to zaczynam od oferty Sun and Snow . Mają bardzo duży wybór apartamentów w największych miastach, w wypoczynkowych miejscowościach nad morzem, w górach itp. Teraz jak tylko będę znała termin urlopu to będę szukać apartamentu nad mazurskimi jeziorami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-05-2019, 12:18
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Skoro planujesz wakacje rodzinne, warto było się zorientować się jakie są zniżki na kartę dużej rodziny. Z tego co zorientowałam się taka daje naprawdę spore możliwości. Można w różnych miejscach skorzystać z korzystnych upustów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-06-2019, 09:51
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Ja już mam starsze dzieci i jak wybywamy nad morze to liczą się dla nich przede wszystkim atrakcje, sama plaża to za mało. W zeszłym roku byliśmy w Trzęsaczu, oprócz genialnych ruin zamku na klifie bardzo nam się podobał Labirynt Luster http://labiryntluster.eu/wchodziliśmy 2 razy i wcale za drugim nie było prościej fajna rozrywka dla całych rodzin, jakbyście tam byli w okolicy to polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 10-06-2019, 08:59
poludion's Avatar
poludion poludion is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 15
Domyślnie

Jeśli jedziecie z dziećmi to warto zdecydować się na wczasy nad morzem z basenem. Wiadomo, że nie zawsze jest piękna pogoda nad polskim morzem, więc w razie deszczu, abyśmy my i dzieci się nie nudzili to można popływać w basenie. My tak zrobiliśmy w tamtym roku i to była dobra decyzja. Nocowaliśmy w ośrodku: https://www.baginscyspa.com.pl/pl/pokoje/ i z wakacji wróciliśmy zadowoleni oraz wypoczęci. Okolica jest piękna, a do morza i lasu jest bardzo blisko, więc mimo że w morzu się nie kąpaliśmy to i tak dużo spacerowaliśmy i cieszyliśmy się nadmorskim klimatem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-07-2019, 10:39
Ewelinka Ewelinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 51
Domyślnie

Na wakacje z dzieckiem trzeba się odpowiednio przygotować, wziąć wiele rzeczy, znaleźć hotel z udogodnieniami dla dzieci. Jest tego sporo. Jak chcecie poczytać o czym pamiętać to polecam ten artykuł: https://publikuj.com.pl/nad-morze-z-malym-dzieckiem/ Genialnie napisany!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 16-07-2019, 11:40
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Niestety taki wyjazd nie jest łatwy.Właśnie dlatego nalezy się do niego dobrze przygotwać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-07-2019, 08:54
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

My się na początku sierpnia wybieramy na wczasy z naszym dzieckiem i muszę przyznać że będzie to wyjątkowe przedsięwzięcie. Już zaczynam myśleć co mam spakować, co będzie bardziej potrzebne a co nie. Na pewno muszę zabrać kompletną apteczkę, a w niej w woda utleniona, plastry, bandaże no i wyrób Intesta na problemy związane z trawieniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-07-2019, 16:36
mayores mayores is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2
Domyślnie

super pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-07-2019, 19:53
sado sado is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

Witam wszystkich serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.