kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > ¯YCIE > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #71  
Stary 04-11-2023, 15:02
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 091
Domy¶lnie

Czy próbowa³ kto¶ z Was z pozytywnym efektem wystaraæ siê z Open Life o wyp³atê ¶wiadczenia? My¶lê nad uniewa¿nieniem polisolokaty, czyta³am tutaj https://oplatylikwidacyjne24.pl/rezy...katy-openlife/, ¿e jest to mo¿liwe. Podobno mo¿na w ca³o¶ci odzyskaæ wp³acone na polisê ¶rodki. Co o tym s±dzicie?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #72  
Stary 20-11-2023, 18:10
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 178
Domy¶lnie

Obowi±zkowe ubezpieczenie powinno obejmowaæ wiele zawodów. Tylko jakie wybraæ? Nie znam siê na tym i szukam informacji w sieci. Wpad³am na ten artyku³: https://edukacjawlosko-unijna.pl/obo...lskiego-prawa/ i muszê przyznaæ, ¿e bardzo spodoba³y mi siê ich tre¶ci dotycz±ce ubezpieczenia nieruchomo¶ci czy zarz±dcy nieruchomo¶ci±. Moim zdaniem warto przyjrzeæ siê ich wpisom.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #73  
Stary 16-12-2023, 08:09
romasita romasita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 40
Domy¶lnie

Sama wiem, ¿e ciê¿ko znale¼æ czasem korzystn± i sensown± ofertê ubezpieczenia, wiêc z polecenia znajomej ju¿ w zesz³ym roku skorzysta³am z pomocy doradcy z Phinance i to by³a super decyzja. Mam dobran± mo¿liwie najlepsz± ofertê do moich potrzeb. Jestem zadowolona.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.