kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 31-07-2018, 12:39
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Samemu wygrać z uzależnieniem jest naprawdę ciężko. Nie wiem skąd jesteście, ale jeżeli z Wrocławia lub okolic to polecam Wam Ośrodek Przebudzenie. Pomagają każdemu. Mają dobrych specjalistów. No ale pierwszy krok to CHCIEĆ. Bez tego nic się nie zdziała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 01-08-2018, 12:47
boddekk@gmail.com boddekk@gmail.com is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 147
Domyślnie

Z tego co się orientuję, to Ośrodek Leczenia Uzależnień im. Matki Teresy z Kalkuty oferuje różnorodne terapie, które pomagają wyjść z uzależniani i już do niego nie powrócić. Tutaj https://terapiakobiet.pl/fundacja/ można sobie poczytać na temat leczenia uzależnianień. Jeśli mamy problem, to warto zdecydować się na takie rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 18-09-2018, 07:43
katulipan Mężczyzna katulipan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1
Domyślnie

Żeby zacząć terapię osoba, która jest uzależniona powinna tego chcieć. Później skontaktujcie się z Ośrodkiem Terapii Uzależnień "Arka" https://www.alkoholizm-terapia.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 22-09-2018, 08:59
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie Terapia

PO PIERWSZE: decyzję o terapii trzeba podjąć samodzielnie. Bez tego nie ma mowy o wyleczeniu. Kolejna sprawa to to, że nie można się poddawać i mieć przy sobie kogoś, kto popiera nasz krok ku lepszemu. To naprawdę motywuje i napędza do działania, jakkolwiek ciężko by nie było. Również trzeba znaleźć dobry ośrodek taki jak Szansa na Wolność , który wyleczy nas z uzależnienia. Terapia jednak nie jest wszystkim - po niej należy trwać w żelaznym postanowieniu i opierać się pokusom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 29-09-2018, 16:33
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

W walce z uzależnieniami pomaga zażywanie olejku cbd, jest naturalny i bezpieczny cbddirect.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 01-10-2018, 12:15
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Niestety uzależnienie nie wyniszcza tylko samego nas ale również najbliższe osoby ze srodowiska. Wybór odpowiedniego osrodka jest niezwykle wazny w zwalczaniu nalogu. Tutaj godną polecenia jest prywatna klinika Medox http://medox.org.pl/ - mają wieloletnie doswiadczenie w zwalczaniu nalogow
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 04-10-2018, 07:52
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Niestety jesli osoba uzależniona sama nie zgodzi się na terapię to nic z tego nie będzie. Ale warto zawsze rozmawiać z taką osobą i wytłumaczyć mu. Wiem że dobry jest Ośrodek Terapii Tratwa w miejscowości Wisła niedaleko mojej miejscowości. Wiem że tam sporo jest ludzi uzależnionych. Myślę że osoba uzależniona powinna się tam zgłosić. Musi walczyć, by nie popaść na dno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 19-01-2019, 23:19
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Narkomania to poważna sprawa. Mysle ze najbardziej narazone są osoby młode, dlatego musimy działac odrazu jesli zauwazymy jakiekolwiek niepokojace objawy.W Nowym Modlinie dziala prywatna klinika Medox http://medox.org.pl/ - gdzie skupiaja wedlug mnie najlepszych psychologów . Mysle ze pomogą każdemu, nawet jesli jest to problem z uzaleznieniem od narkotykow,alkoholu, depresja , itp..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 04-03-2019, 10:59
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie

Z namówieniem drugiej osoby do leczenia to już jest trudna sprawa. Rzadko kiedy od razu ktoś się zgadza na terapię. Znam taką świetną bazę Ranking ośrodków terapii, w której każdy może znaleźć dla siebie najbliższą, właściwą poradnię. Trzeba jednak dużo cierpliwości i sposobu, aby skłonić uzależnioną osobę do podjęcia takiej decyzji. Warto jednak próbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 01-04-2019, 11:19
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Ja bym raczej na początku wybrała się do dobrego psychologa. Jeśli chodzi o terapię uzależnień to wiem, że prowadzi ją między innymi pani doktor Melka-Roszczyk w Poznaniu. Tutaj poczytacie więcej na ten temat: http://melka-roszczyk.pl/terapia-uzaleznien/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.