kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #161  
Stary 28-01-2021, 18:20
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

treningi EMS są fajne. Ja mam co prawda za sobą dopiero 4 takie sesje ale już wiem, ze to dopiero początek przygody. Nie dość, że nie muszę chodzić na siłownię kilka razy w tygodniu to jeszcze tu zawsze ćwiczę pod okiem wykwalifikowanego trenera. Jak mieszkacie w Warszawie (Wesoła) to polecam klub Victory Body na ulicy Rumiankowej. Przyjazna atmosfera, bez tłumów, bardzo kameralnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #162  
Stary 01-02-2021, 12:55
zuzia12 zuzia12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Polecam catering dietetyczny firmy chefbox
Po ciąży ten catering dietetyczny wiele mi pomógł, gdyż przyjmowałam odpowiednie ilości dziennej dawki kalorii co w połączeniu z odpowiednimi ćwiczeniami sprały że wyglądam lepiej i już nie mam takiego brzucha...
Polecam wypróbować catering dietetyczny!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #163  
Stary 01-02-2021, 21:28
ola55 ola55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ostatnio ciągle słyszy się o diecie pudełkowej, jako, że jestem z Warszawy postanowiłam poszukać jakiejś inetresującej oferty dla mnie. Trafiłam na dieta pudełkowa warszawa. Co o niej sądzę? Powiem krótko, nie będę szukać innego cateringu dietetycznego. Ten spełnia moje wszystkie oczekiwania, od jedzenia po dostawe. A wasz jaki jest ulubiony ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #164  
Stary 04-02-2021, 19:32
tomek97 Mężczyzna tomek97 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Postanowiłem trochę zbudować masę, pomógł mi w tym catering dietetyczny, który w swojej ofercie miał mnóstwo ciekawych diet pudełkowych. Zdecydowałem się na Dietę Keto zdieta pudełkowa nowy sącz. Bardzo pyszne, świeże i ładnie pachnące dania. Próbowaliście ? Jeśli nie, to nadróbcie, bo warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #165  
Stary 05-02-2021, 12:42
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

warto zapisac się na fitness i zrobic sobie jakąs diete i zobaczysz ze ciało wróci do normalnosci ja sie zapisałam do https://klubfitness.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #166  
Stary 07-02-2021, 21:12
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Witam, co sądzicie o ćwiczeniach w domu? Staram się dojść do formy. Co sądzicie o tym https://senseipro.pl/drazki-do-podciagania/ ? Jakie ćwiczenia warto wykonywać na drążku?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167  
Stary 08-02-2021, 11:20
tomek78 Mężczyzna tomek78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

catering dietetyczny od chefbox, ktoś próbował? Warci uwagi? Co sądzicie o ich ofercie oraz jedzeniu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #168  
Stary 09-02-2021, 11:08
kamil71 Mężczyzna kamil71 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ja wypróbowałem i mogę z czystym sumieniem polecić catering dietetyczny ząbki od wykwintnybox.pl
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ten catering dietetyczny. Jedzenie bardzo smaczne i pożywne. Zawsze dostarczane na czas i w sumie brak jakichkolwiek zastrzeżeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #169  
Stary 15-02-2021, 10:46
Rajika Mężczyzna Rajika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Moja siostra korzystała z kosmetyków od firmy BEAUTY MAMA. Z tego co wiem sprawdziły sie dobrze w jej przypadku. Wiele razy wspominała o zelu https://beautymamasense.pl/kosmetyki...el-na-rozstepy/ Jak szukacie kosmetyków naturalnych, warto spróbować te które oferuje BEAUTY MAMA.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #170  
Stary 20-04-2021, 13:15
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Ja uważam, że o wiele ładniej wygląda opalone ciało. Ale z racji tego że opalanie nie jest zdrowe to ja korzystam z produktów i kosmetyków brązujących od https://tanexpert24.pl/ Piękna, naturalna opalenizna i zero mazów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.