kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-10-2020, 14:11
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie urlop

hej dziewczyny! Macie zamiar jechać gdzieś na urlop w najbliższym czasie? Ja planuje zabrać dzieci na ferie z itaką do szwajcarii!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-11-2020, 12:36
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

A natomiast my w tamtym roku byliśmy w Dziwnowie nad polskim morzem i wynajmowaliśmy sobie domek od http://www.morskachatka.pl/ mają naprawdę przystępne ceny, świetną lokalizację blisko plaży i co ważne w okolicy można trafić również na dużą ilość atrakcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-12-2020, 16:02
ljenkinsa ljenkinsa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 1
Domyślnie

Wakacje nad jeziorem to doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny. Niezależnie od wieku każdy znajdzie atrakcje w takim miejscu. Co jest największą zaletą pobytu nad jeziorem? Po pierwsze to cisz i spokój z dala od miejskiego zgiełku.
_________
ślesin jezioro
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-01-2021, 04:38
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

My sobie teraz całkowicie odpuściliśmy wyjazdy. Ferie spędziliśmy w przydomowym ogródku na lepieniu bałwana Przyznam się, że bardzo liczę na wakacje w Zakopanem. Mam już nawet wybrany apartament Meteor w dobrej części miasta. Świetny dla naszej rodzinki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-01-2021, 18:25
Madameadame2 Madameadame2 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 105
Domyślnie

Krótki urlop zawsze super sprawa, mi to wystarczą nawet dwa dni żeby fajnie sobie wypocząć. Tak szczerze to nie jestem fanką długich, dwutygodniowych wakacji. Świetnie sprawdza się urlop nad wodą. Zobaczcie sobie tu może deski sup od gosup.pl Łatwo nauczyć się na nich pływać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-01-2021, 11:43
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Ferie na szczęście się już skończyły. Niby obostrzenia, ale ludzie wyjeżdżali gdzie się dało, a wiele hoteli i pensjonatów działała wbrew przepisom. Ot polska rzeczywistość buntownicza .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-06-2021, 17:58
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

My w tym roku planujemy z mężem urlop nad polskim morzem Co sądzicie o tym pomyśle? Jakie miejscówki nad Bałtykiem moglibyście nam polecić? Póki co na oku mamy hotel zalewski, ponieważ jest tam fajna strefa SPA oraz basen Może ktoś z Was miał już okazję tam wypoczywać i chciałby się podzielić opinią na temat tego miejsca?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-06-2021, 14:11
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Warto pomyśleć nad naszym polskim morzem, jeżeli chcecie mieć świetny urlop z całą rodzinką to polecam odwiedzić Dziwnów oraz wynająć wtedy domek w Morska Chatka http://www.morskachatka.pl/ Jest to miejscowość w której byliśmy już kilkukrotnie i zawsze dobrze wspominam spędzony tam czas bo mają piękne plaże, mnóstwo atrakcji i do tego naprawdę niezłe ceny!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-06-2021, 18:45
qgraham's Avatar
qgraham qgraham is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 4
Domyślnie

A ja za niedługo lecę do Grecji, już nie mogę się doczekać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-07-2021, 00:45
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Dzieci kochają wodę, warto je zabrać nad jezioro! A o czym należy pamiętać, wybierając się na odpoczynek nad jeziorem to tu sobie poczytacie https://www.mojaplaza.pl/artykul/odp...gotowac-129822 Tu macie porady w pigułce, dzięki temu o niczym nie zapomnicie i będziecie cieszyć się udanym urlopem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.