kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-08-2015, 12:34
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Mieliście problemy z wszami u dzieci?

Myślałam, że to już w tych czasach rzadko spotykane, ale się przeliczyłam.
Czytałam tutaj, że na gnidy we włosach i wszy są specjalne środki, które można łatwo zastosować i tym samym uchronić dziecko przed innymi nieszczęściami wynikającymi z żywienia tych pasożytów.
Podpowiedzcie czy te preparaty są naprawdę skuteczne. Byłabym wdzięczna za wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-11-2018, 18:30
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Ponieważ w klasie naszego syna wybuchła dosłownie epidemia wszawicy, zorganizowano rodzicom pogawędkę z higienistką, Dowiedzieliśmy się min o środku tępiącym wszy o nazwie Pipi Nitolic Okazał się rewelacyjny, jedno użycie i miałam problem z głowy. Na całe szczęście rodzice podeszli do tematu poważnie i problem w klasie syna został rozwiązany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-01-2020, 12:00
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Polecam szampon przeciw wszom i gnidom Parasidose. Nam polecił go lekarz rodzinny bo wystarczy jedna aplikacja aby w 100% pozbyć się problemu. Opakowanie jest duże bo 100 ml więc starczy dla całej rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-01-2020, 23:42
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

Niestety miałam to już dwa razy, raz córka przyniosła z przedszkola, a raz syn z obozu. Za każdym razem używałam parasidose, 15 minut i problem z głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-02-2020, 14:19
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Też mam zawsze w apteczce Parasidose. Wiem, że jest skuteczny i działa za pierwszym zastosowaniem dlatego go kupuję. Jestem zadowolona z tego produktu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-02-2020, 21:58
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

I znowu alarm w szkole. Już w klasie młodego pojawiła się wszawica. Mam nadzieję, że nie złapie tym razem, ale w razie czego wiem jak walczyć. Nawet trochę parasidose mi jeszcze zostało, bo kuracji nie trzeba potarzać, a na krótkich włosach nie zużyłam tego dużo za pierwszym razem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-06-2020, 17:08
saint saint is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 24
Domyślnie

To co w końcu będzie najskuteczniejsze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-06-2020, 22:39
Justyna81 Justyna81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał saint
To co w końcu będzie najskuteczniejsze?

Zanim zaczniejmy szukać rozwiązań warto przyjrzeć się problemowi bliżej. Pojawienie się wszy u dziecka nie musi być kwestią braku higieny. Może się ona pojawić u każdego bez względu na gęstość czy długość włosów. Wystarczy jedynie krótki kontakt z kimś kto jest zarażony np. w szkole. Zawsze jest lepiej zapobiegać niż leczyć więc sprawdzajmy stan skóry swojego dziecka regularnie. Wszawica najczęściej występuje w wieku od 3 do 12 lat o czym trzeba pamiętać. Jeśli chodzi o eliminację problemu to najlepszy preparat na wszy będzie dla nas złotym środkiem. Jego wysoka skuteczność jest potwierdzona badaniami klinicznymi. Najczęściej wybierane są produkty marki Sanity ze względu na renomę jaką zbudowała przez wiele lat oceności na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.