kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 25-09-2018, 15:41
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Ja raczej staram się sama dbać o siebie. Ostatnim moim odkryciem są skarpetki złuszczające Epilfeet by Olie. Łatwe w zastosowaniu a efekt świetny, wystarczy włożyć je na ok. pół godziny ( w zależności od potrzeby), można i dłużej, by po tygodniu cieszyć się ładnymi, zadbanymi stopami. Jest również specjalna wersja dla mężczyzn. Na stronie http://byolie.com/pl/ dowiecie się wszystkiego o byOlie, jak również możecie je zamówić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 26-09-2018, 16:13
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Ja mam to szczęście, że sama prowadzę gabinet kosmetyczny, więc jestem obeznana w najnowszych zabiegach oraz kosmetykach i ze względu na stały rozwój to z dnia na dzień jest coraz lepiej. Dlatego jeżeli chcecie sprawdzić dobry zabieg na odżywienie i odmłodzenie cery to polecam sprawdzić http://aquasure.com.pl/ jest to narzędzie, które umożliwia wykonanie oczyszczanie wodorowe które m.in wnikając w głębokie warstwy skóry usuwa z niej wolne rodniki tlenowe odpowiedzialne za starzenie się skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 27-09-2018, 09:20
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Robię sobie domowe spa w mojej łazience. Używam do tego linii kosmetyków Arbonne. Odnośnie produktów Arbone Polska opinie w Internecie są bardzo dobre. Kosmetyki są wegańskie, pięknie pachną i pozwalają się zrelaksować po ciężkim dniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 03-10-2018, 11:41
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Owszem, dbam o siebie, nie można powiedzieć że nie. Stosuję kosmetyki, zdrowo się odżywiam. Ale z wiekiem to już nie wystarcza, wtedy czasami warto zrobić sobie np. mezoterapię aby nawilżyć skórę od środka. Ja sobie ten zabieg robiłam w https://filine.pl/ i efekty widzę. Jestem pewna że będę to powtarzać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 03-10-2018, 18:23
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Raz po raz chodzę do kosmetyczki, ale przede wszystkim sama też dbam o siebie. Staram się kupować sobie dobre kosmetyki, które zadbają o moją cerę. Przykładowo tego typu peelingido twarzy https://hedoni.pl/32-peelingi-do-twarzy to świetna sprawa. Dzięki niemu dokładnie można oczyścić swoją cerę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 04-10-2018, 16:32
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Na paznokcie zawsze chodzę do manicurzystki bo sama po prostu nie umiem tego robić. Wybieram salon urody warszawa bo od lat do nich wracam i zawsze jestem zadowolona z ich usług. Tam też zazwyczaj korzystam z usług fryzjera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 17-10-2018, 17:01
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja rzadko chodze do kosmetyczki. Staram się sama dbać o siebie. Ostatnio trafilam na bardzo dobre kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Zobaczcie tu https://www.bee.pl/9319-kosmetyki-do-twarzy Znajdziecie tu różne rodzaje maseczek, kremów, żeli itp. Ja chyba zdecyduję się na oczyszczający żel do mycia twarzy Neem. Nie wysusza skóry i nie powoduje nieprzyjemnego wrażenia ściągnięcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 19-10-2018, 15:54
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Mój mąż wysłał mnie na zabiegi upiekszające do salonu kosmetycznego Madame Art, byłam najszcześliwszą osoba pod słońcem gdy tylko spojrzałam w lustro, Panie zrobiły ze mnie prawdziwe bustwo, a gdy weszłam do domu to mąż mnie nawet nie poznał!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 08-11-2018, 13:38
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Niestety ostatnio troszkę zaniedbałam swój organizm dlatego idealna będzie dla mnie dieta oczyszczająca nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Dawno nie byłam nad morzem, dlatego chętnie tak wyjadę podczas zbliżającego się urlopu. Mają świetne cenowo pakiety zdrowotne w ofercie. Trudno byłoby nie skorzystać z takiej możliwości. A jak Wy się zapatrujecie na tego typu wyjazdy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 08-11-2018, 22:15
bisiunka bisiunka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 80
Domyślnie

Trzeba dbać o siebie, albo samej w domu, albo raz na jakiś czas wybrać się do salonu kosmetycznego. Ja wolę to drugie Panie o mnie zadbają, a ja odpocznę i się zrelaksuję. Coraz częściej korzystam z zabiegów oczyszczających, masaży itp. A ostatnio skusiłam się nawet na modelowanie sylwetki urządzeniem Magnifico. Od razu poczułam się lepiej w swoim ciele, zniknął cellulit, a tkanki tłuszczowej jakby dużo mniej. Polecam !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.