kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-02-2009, 12:21
Ike i s-ka Mężczyzna Ike i s-ka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 13
Domyślnie Makijaż jaki?

Czytałam o makijażu trwałym
http://excluzive.pl/zdrowie-i-uroda/...anentnego/7933

I troche mi to poprzewracało w głowie. Zawsze myślałam, że to jest takie - ostre, mocne ochydztwo a tu się okazuje, że jest wręcz przeciwnie.
Patrzcie na zdjęcie miss polski robi sobie makijaż trwały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-02-2009, 12:47
Anitqa Anitqa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 4
Domyślnie

Tak, też oglądałam zdjęcia, większość prezenterek tv ma teraz makijaż trwały Moim zdaniem najfajniejsze są kreski na powiekach, nie trzeba sie rano mordować z eyelinerem, jak sie jest zaspanym i się jeszcze nie wie co i jak. Moja przyjaciółka robiła sobie taki, opuchlizna bardzo szybko zeszła, a teraz to naprawdę super... Też się skuszę- na razie tylko górna powieka, a potem kto wie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-02-2009, 13:46
Ike i s-ka Mężczyzna Ike i s-ka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 13
Domyślnie

Ja polecam bardzo brwi. Ludzie często mają problemy z nierównymi brwiami, a tym sposobem można je świetnie i wyrównać i podkreślić.
Pytałam ostatnio znajomych facetów kto im się bardziej podoba. Podałam im zdjęcia kobiet bez makijażu trwałego i zdjęcia innych kobiet z makijażem trwałym i zawsze wychodziło tak, że lubią te drugie - ale temu się chyba nikt nie dziwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-03-2009, 11:13
arcprojekt arcprojekt is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 2
Domyślnie

czy ja wiem, czy to taka fajna sprawa... osobiście skorzystam z pomocy wizażystki Pani Uzarowicz dzieki której sama nauczyłam się sztuki makijażu... słyszłam tez ostatnio o makijażu mineralnym? ja się go wykonuje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-10-2009, 11:36
gaja gaja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 27
Domyślnie

makijaż permanentny jest fajny ale tylko jako dodatek, np. kreska może być. nie zrobiłabym sobie np. ust w taki sposób. jak to schodzi to chyba nie za pieknie wyglada. po co fundowac sobie cos co jak sie nie uda to bedzie tylko problemem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-11-2010, 12:21
emem emem is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 11
Domyślnie makijaż permanentny

fajny jest, jesli kobieta maluje sie codzienne, to może dużo czasu zaoszczędzić tylko gorzej jak się znudzi i bedzie chciała inaczej wyglądać w jakis dzień...wiadomo kobieta zmienną jest chyba, że to bedzie coś delikatnego, kreska, brwi, to bardziej uniwersalne. A tu mozecie sobie poczytac ciekawy artykuł o roznego rodzaju makijazach: http://www.bhclub.pl/Artykuly/Uroda/Galeria-makijazu pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-08-2011, 13:14
natalka natalka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Posty: 1
Domyślnie

warto zapoznawać się z opisami nowych kosmetyków, które znacząco mogą zmienić makijaż, poprzez tylko drobny szczegół. Rossmann ma np. swój portal rossnet.pl, są tam także modne makijaże do których używa się produktów z drogerii rossmann, fajne bo czasem można coś trafić na promocji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-10-2012, 22:45
juliam juliam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Posty: 23
Domyślnie

jak dla mnie taki makijaż wygląda kiepsko. Może kreska na oku jest fajna, ale ja nie zawsze ją robię, i co w takiej sytuacji? A brwi to jakiś dramat. Faceci się śmieją, że to tatuaż na brwiach. wyglądają sztucznie.
__________________
Moja znajoma: może komuś się przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-12-2012, 13:12
ninka.7 ninka.7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 30
Domyślnie

Moja koleżanka miała brwi zrobione, wyglądała jakby je sobie namalowała, bardzo sztucznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-09-2013, 12:14
pawelp29 pawelp29 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 9
Domyślnie

a czego używacie do demakijażu? jakieś płyny do demakijażu? możecie polecić?
__________________
masz problemy ze snem? bezsenność? wejdź na melatonina.pl

Ostatnio edytowane przez pawelp29 : 21-01-2014 o 10:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.