kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 09-08-2021, 00:30
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 547
Domyślnie

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://uzaleznienia-terapia.pl/leczenie-alkoholizmu/ na temat leczenia alkoholizmu. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat terapii. Uważam, że warto przede wszystkim szybko działać, aby skutecznie pozbyć się problemu. Trzeba udać się do dobrego ośrodka, gdzie faktycznie można sobie pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 15-08-2021, 08:33
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Wydaję mi się, że w szczególności wartą uwagi opcją jest wszywka alkoholowa. Jest to nic innego, jak tabletka aplikowana podskórnie. Lek w połączeniu z alkoholem wywołuje wiele negatywnych dla organizmu reakcji. Na pewno tutaj znajdziecie wiele przydatnych informacji na ten temat https://gabinetchirurgiczny.com/espe...rki-milanowek/. Aplikacja Esperalu nie jest niczym wymagającym od pacjenta i nie potrzeba w tym celu żadnych specjalnych przygotowań. Należy jedynie unikać spożywania alkoholu przed zabiegiem. W innym razie wszywka alkoholowa będzie powodować szereg nieprzyjemnych dolegliwości zaraz po aplikacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 07-09-2021, 13:34
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Przede wszystkim rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Zapewne alkoholik będzie odmawiał jakiejkolwiek pomocy. Myślę, że warto byłoby też zaproponować zaszycie alkoholowe w Garwolinie. Leczenie choroby alkoholowej z zastosowaniem wszywki Esperal dostępne jest dla Pacjentów od kilkudziesięciu lat. Metoda ta jest chętnie wykorzystywana, ponieważ skutecznie oddziałuje na postrzeganie alkoholu, zmieniając skojarzenia z nim powiązane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 10-09-2021, 18:41
Varnexas25 Varnexas25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 4
Domyślnie

A jak myślicie jest to fajny temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 01-10-2021, 14:37
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Warto pamiętać, że leczenie alkoholizmu to ciężki proces. Warto wspierać takie osoby podczas terapii, bo bardzo tego potrzebują. Już samo to, że zdecydowały się na leczenie jest wielkim krokiem w stronę normalnego życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 02-10-2021, 12:00
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 546
Domyślnie

Według mnie bardzo skuteczny jest odwyk alkoholowy . Dzięki niemu możemy o wiele skuteczniej pozbyć się naszego nałogu, także jeżeli jesteście w takiej sytuacji to warto się na niego zapisać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 09-10-2021, 15:40
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

W leczeniu uzależnień bardzo skuteczna jest metoda allena carra. Polega ona na uświadomieniu problemu, pozbyciu się strachu i pokazaniu jak można zmienić sytuację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 11-10-2021, 13:33
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 566
Domyślnie

Cytat:
Napisał KasiaPie
Chciałabym zapytać i prosić o Wasze opinie o ośrodkach w których leczy się uzależnienia. Osobiście znam jeden taki ośrodek i mogę go szczerze każdemu polecić viverum.pl/uzaleznienie-od-narkotykow/viverum.pl/uzaleznienie-od-narkotykow/
Jakie Wy znacie?

Narkomania i inne uzależnienia są leczone w tym ośrodku https://wyspasozo.pl/
słyszałem dobre opinie.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 11-10-2021, 13:42
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 566
Domyślnie

Cytat:
Napisał krzysztofamoren
Witam, ja nie uważam,aby zaraz lecieć do takiego ośrodka. Można samemu spróbować jak sie che to można

Uzależnienia to bardzo trudny temat, rzadko samemu udaje się ogarnąć ten temat, dlatego warto się spotkać z terapeutom lub zafundować sobie detoks w ośrodku. Słyszałem dobre opinie o tym miejscu https://wyspasozo.pl/leczenie-uzalez...sychoaktywnych

Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 16-10-2021, 10:30
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 333
Domyślnie

Nie wiem o jakie uzależnienia dokładnie Ci chodzi, ale jeżeli masz na myśli chorobę alkoholową, to warto pomyśleć nad zaszyciem alkoholowym https://esperallublin.com/ . To bardzo skuteczna forma walki z alkoholizmem. Efekty odczuwalne są od razu po zabiegu. Dzięki Esperalowi pozostaniesz w detoksie nawet do 12 miesięcy. Jeżeli w trakcie tej terapii sięgniesz po alkohol to niestety doświadczyć bolesnych i bardzo uciążliwych skutków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.