kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-06-2018, 15:40
nekoww nekoww is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 9
Domyślnie Samochody gwarancja

Jakie auto dla rodziny jest najlepsze w dzisiejszych czasach ? Co myślicie o kupnie samochody poleasingowe Warszawa https://www.uzywanejaknowe.pl/finans...zpieczamy-auto ? Ostatnio znajomy mi polecił tą jakże ciekawą ofertę w której można zakupić świetnej jakości samochody honda warszawa w bardzo dobrych cenach, sami zobaczcie na ich ofertę !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-07-2018, 11:33
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Używane nigdy nie będzie jak nowe. Jednak nowe to 100% pewniak, jak się kupuje tak jak my w salonie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ to jeszcze pomogą wszystko dobrać i odpowiednio skonfigurować i ma się pewność że auto jest dokładnie takie jak chcemy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-11-2018, 14:28
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

To w takim razie polecam również zajrzeć do oferty salonu HondaPlaza w Warszawie w którym znajdziesz duży wybór świetnych aut zarówno nowych jak i używanych. Ja sama zdecydowałam się u nich postawić na Honda Jazz która moim zdaniem była strzałem w dziesiątkę. Jest to samochód idealny na miasto: nieduży, przestronny i naprawdę wygodny. Do tego jeden z najbezpieczniejszych w swojej klasie, także polecam sprawdzić jeżeli jeszcze nie zdecydowałaś ostatecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-11-2018, 15:07
antonino antonino is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Rzeczywiście oferta naprawdę ciekawa, warto sobie zerknąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-11-2018, 12:01
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Jak to wygląda z tą gwarancją?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-05-2019, 03:24
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Mój wujek kupił używane auto w komisie, ale miał możliwość za jakieś śmieszne pieniądze dokupić gwarancje na bodajże 4 miesiące. Świetna sprawa, bo w razie co pełna naprawa i w sumie pierwsze co to trzeba jechać do mechanika na przegląd. U mnie w rodzinie się śmieją, że ja mam swoje bmw po kilku latach na gwarancji. Ostatnio w serwisie wymienili mi wadliwą część za darmo. Dlaczego? Teraz w Polsce jest akcja serwisowa bmw https://www.autobaza.pl/blog/akcja-s...nikami-diesla/ W niektórych modelach bmw doszło do pożarów, bo zbadaniu tematu okazało się, że jest to wynikiem błędu w części chłodnicy egr. Miło, ze strony BMW, że tak się sprawą zajęli. Powiecie, że to ich obowiązek? Oczywiście! Ale są firmy co takie rzeczy starają się ukryć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-05-2019, 11:42
olabasiak olabasiak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 74
Domyślnie

Jak już rozglądacie się za samochodami to warto zapoznać się z oferta pojazdów ekologicznych tutaj http://ecosamochody.pl/ poruszono ten temat w kilku fajnych publikacjach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-07-2019, 11:46
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Jeśli chcesz kupić nowe auto bądź lekko używane i jeszcze na gwarancji to sprawdź ofertę salonu HondaPlaza Warszawa w którym znajdziesz ich całkiem spory wybór, głównie skupiając się na marce Honda. Są tutaj auta większe dla rodziny, jak i mniejsze także jak znajdziesz chwilę to warto do tego usiąść i zajrzeć do oferty ich salonu, bo tutaj też udało mi się kupić z pomocą męża piękną Hondę Jazz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-07-2019, 11:17
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

W używanym samochodzie na pewno będzie konieczne zrobienie jakichś napraw. Jest to nieuniknione, dlatego też trzeba się zdecydować na jakieś konkretne, w miarę solidne auto. Mechanik z Łodzi http://www.automix-lodz.pl szybko naprawia auta, więc jak coś to trzeba będzie oddać samochód do naprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-01-2023, 17:58
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Dokładnie, jeżeli przede wszystkim zastanawiacie się nad wyborem dobrego auta rodzinnego z większą przestrzenią to może warto w takim razie zwrócić uwagę na takie marki, jak Hyundai Tuscon, czy Jeep Renegade. Dobra opcja dla rodziny, gdzie jednak będziecie mieli również dużo większe bezpieczeństwo jazdy z pociechami i przyjemność pomimo trudniejszych warunków drogowych oraz dłuższych wyjazdach. Mam nadzieję, że poszukiwania pójdą pomyślnie i co najważniejsze auto będzie niezawodne przez lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.