kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #271  
Stary 02-03-2022, 10:00
jozefina15 jozefina15 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 110
Domyślnie

Musisz pamiętać, aby znaleźć dobrych fachowców, którzy się tą budową zajmą. Rzuć okiem na usługi remontowe Warszawa Wawer-Bud: https://www.wawerbud.pl/ . Ja byłam z nich bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #272  
Stary 02-03-2022, 14:01
monique93's Avatar
monique93 monique93 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 4
Domyślnie

A gdy nie ma się czasu na budowę, czy deweloper to dobre rozwiązanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #273  
Stary 03-03-2022, 17:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 008
Domyślnie

To z pewnością może się wam przydać http://www.chojnice.com/wiadomosci/t...ojektami/28341 . Wiele rozjaśni i pomoże. Sprawdźcie sami. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #274  
Stary 04-03-2022, 03:02
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 768
Domyślnie

My zdecydowaliśmy się na mieszkanie - lubimy miasto, poza tym było o wiele tańsze. Postanowiliśmy zabudować w nim balkon, w tym celu skorzystaliśmy z usług firmy https://szklanorama.pl/, która zajmuje się tym od wielu lat. Przyznam szczerze, że jesteśmy zadowoleni - temperatura jest wyższa na balkonie o jakieś 10 stopni.
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #275  
Stary 04-03-2022, 07:25
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja nie lubię miasta. Najbardziej przeszkadzają mi samochody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #276  
Stary 04-03-2022, 12:06
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Akurat dużo kupuję przez internet ale są artykuły które wolę zobaczyć zanim za nie zapłacę. Szczególnie meble, na zdjęciu nie da się pokazać wszystkiego w tym zakresie, sprawdzić jakość wykonania, wygodę. Ale w mieście mamy gdzie się wybrać na takie zakupy, zobaczcie ten sklepy meblowe katowice , każde pomieszczenie będziecie mogli urządzić odwiedzając to miejsce właśnie. Od podłogi po dodatki, możecie też liczyć na doradztwo w wyborze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #277  
Stary 07-03-2022, 21:11
Delenka Delenka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli potrzebne są wam solidne i wytrzymałe drzwi wejściowe, to warto zajrzeć na https://domarchitekta.pl/produkty/drzwi/ - mają spory wybór, robią drzwi na zamówienie, drewniane lub aluminiowe. Szczerze polecam tę firmę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #278  
Stary 09-03-2022, 19:04
Torkas Mężczyzna Torkas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 7
Domyślnie

Budowa domu to ciężki orzech do zgryzienia. Najlepiej się do tego dobrze przygotować. Między innymi poczytać o kosztach, zrobić cały kosztorys, zobaczyć czy możemy sami wykończyć wnętrze, ile kosztuje podłoga drewniana, dużo trzeba się dowiedzieć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #279  
Stary 13-03-2022, 10:12
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Godne polecenia czyszczenie po zalaniach. Kiedy zalało mi piwnicę, miałem nadzieję, że uda mi się posprzątać samemu. Jednak przeliczyłem się i szybko dostrzegłem, że będę potrzebował pomocy. Wtedy właśnie zdecydowałem się wynająć firmę z doświadczeniem, która zna się na rzeczy. Nie pożałowałem – wszystko wyszło tak, jak chciałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #280  
Stary 15-03-2022, 09:51
Oberośka Oberośka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 31
Domyślnie

Budowa domu to trudny i długotrwały proces. Przy budowie domu należy zadbać przede wszystkim, aby upewnić się, żeby konstrukcja była stabilna i wytrzymała. Z tego powodu warto zlecić odpowiednie badania rzeczoznawcy budowlanemu, który ma odpowiedni sprzęt, kompetencje i doświadczenie w tym zakresie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.