kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #231  
Stary 29-11-2016, 23:09
w_eronika w_eronika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 15
Domyślnie

Zdecydowanie mieszkanie, koniecznie nowe od dewelopera. Dom jest niestety bardzo wymagający, ponieważ trzeba się martwić o ciepłą wodę, ogrzewanie, ogród, utrzymanie garaży itp. zdecydowanie nie na moje wolne zasoby czasowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #232  
Stary 02-12-2016, 12:49
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Każdemu się marzy dom. Ale trzeba uważać. Przedstawię teraz krótko swoją sprawę. Otóż parę lat temu wybudowaliśmy z mężem dom za miastem wydawałoby się w najbardziej cichym miejscu jakie mogło nam się trafić. Niestety nie nacieszyliśmy się tym zbyt długo. Chwilę potem praktycznie tuż pod naszym nosem ruszyła budowa drogi która miała być przedłużeniem jednej z drug krajowych. Jest na prawdę głośno i mam tego serdecznie dość. Zamierzam wykonać na własny koszt badania poziomu hałasu za pomocą firmy http://eco-noise.pl/ Czytałam że są to specjaliści w tego typu działaniach. Pójdę do urzędu gminy i zażądam jakiś działań. Co Wy o tym sądzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #233  
Stary 02-12-2016, 13:06
gressokk gressokk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 5
Domyślnie

Wolałabym dom, chociaż wymaga on więcej pracy.
__________________
Rozkosze.pl - sponsoring

Ostatnio edytowane przez gressokk : 06-12-2016 o 23:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #234  
Stary 10-12-2016, 15:08
panizosia panizosia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 4
Domyślnie

Jezeli pieniadze nie sa bariera to lepiej wybudowac sobie dom, napewno bedziemy sie w nim czuli bardziej komfortowo. Z drugiej strony wiele osob nie stac na to, za to kombinuja w inny sposob. Posiadaja kilka mieszkan, ktore wynajmuja innym dla przykladu. Sprawa oczywiscie nie jest tak oczywista jakby sie wydawalo, sporo slyszalem o problemach z lokatorami nie placacymi czynszu, ktorych nie mozna usunac bo umowa byla nie sprecyzowana. Najlepiej wczesniej zaopatrzyc sie w wiedze na ten temat. Ostatnio sama troche czytalam i sporo ciekawych informacji przeczytalam w tym wpisie http://panoramafirm.pl/blog/nierucho...zygotowac.html Jesli macie artykuly podobne do tego wyzej to prosze podawajcie namiary. Wiedzy nigdy za wiele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #235  
Stary 12-12-2016, 11:21
Ania82's Avatar
Ania82 Ania82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Zdecydowanie dom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #236  
Stary 12-12-2016, 14:22
haliki haliki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 7
Domyślnie

Każdy ma inne zdanie, ale w dzisiejszych czasach duża rolę odgrywa jednak cena.
__________________
stoiska wystawiennicze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #237  
Stary 13-12-2016, 06:36
Pilipa Pilipa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 69
Domyślnie

Dom - mówi to osoba, która całe życie żyła w bloku i udało jej się wreszcie zamieszkać w domu Kocham tę ciszę, przestrzeń, a nawet sąsiadów Kochani, niech Was nie przeraża wizja mieszkania daleko od centrum miasta! Spójrzcie chociażby na ofertę tego dewelopera http://krymax.com.pl/ Super domy - uwaga - w Warszawie! Nawet w tak olbrzymim mieście można pozwolić sobie na domek w spokojnym miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #238  
Stary 04-01-2017, 15:10
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Dom... i totaki wymarzony już niedługo rozpoczynamu budowę wymarzonego domu, właśnie taki jak chcialam http://domywzieleni.pl/projekt/senea/ już nie mogę się doczekać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #239  
Stary 04-01-2017, 20:31
viannaer viannaer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 1
Domyślnie

Docelowo chciałbym mieszkać we własnym domu.. ale nie będzie to możliwe tak szybko, więc najpierw mieszkanie
__________________
skup samochodów gdańsk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #240  
Stary 04-01-2017, 23:17
mati_kowa mati_kowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 3
Domyślnie

Ja jestem wygodna, lubię moje mieszkanie i nie chciałabym zmieniać na dom. Mam porównanie i przeważyło mieszkanie. Już prędzej bym oddała swój samochód do jakieogś znajomego, sprzedać i żeby oszczędzić na https://www.zozodesign.pl/kategoria/...zek-z-literka/ tego typu folie transparentne niż zamieniać się mieszkaniem na dom.

Ostatnio edytowane przez mati_kowa : 07-10-2021 o 18:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.