kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 02-06-2015, 22:59
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Moja babcia raczej by się nie ucieszyła z ramki...
Prędzej szybkowar taki jak tu www.cookstore.pl/szybkowary,c69.html sprawiłby jej radość bo nie musialaby stać tyle czasu przy garach Jednak każda babcia jest inna i podoba jej się co innego Najlepiej chyba byłoby delikatnie podpytać co sprawiłoby jej radość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 05-06-2015, 08:36
mamycie mamycie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Moja babcia by się ucieszyła na pewno z każdego prezentu i na pewno byłaby zadowolona z jakiejś ramki czy tego typu rzeczy ostatnio dałam jej nawet laurkę właśnie zrobioną i też się bardzo ucieszyła, pomimo tego, że to dziecinny prezent był trochę jak na moje lata
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 24-09-2015, 22:00
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

ja swojej babci kupiłam taki mega ciepły koc. babcia jak to babcia - zmarzluch a kupiłam od firmy tuchoś
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 02-10-2015, 08:11
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

To szalony pomysł, ale mamie się spodobał. Z okazji, że właśnie została babcią
postanowiliśmy zamówić jej wizytę tu http://www.declinic.pl/ Siostra mieszka w Warszawie i ma się dowiedzieć wszystkiego na miejscu. Nas przekonało to, że oszczędzimy mamie latania od specjalisty do specjalisty i związanych z tym nerwów. W jednym miejscu będzie miała wszystkich specjalistów i nie będzie marnować czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 14-10-2015, 11:40
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Możesz też pomyśleć o jakimś fajnym pudełku na prezent z www.induplo.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 14-10-2015, 15:46
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

A może by tak zrobić ładny fotokalendarz ze zdjęciami, które wzruszą babcię. Wpadłam na ten pomysł jak szukałam czegoś ciekawego na prezent . Ładne fotokalendarze są na http://www.odbitki.fotojoker.pl/fotokalendarz.html . Moja babcia lubi takie rzeczy

Ostatnio edytowane przez oliwia : 20-10-2015 o 08:37.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 14-12-2015, 16:23
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

My babci na swięta chyba zamówimy narzutę na kanapę z http://podpierzyna.com/pol_m_Do-domu...anapy-708.html bo ciągle narzeka, że dziadek ją brudzi:P
Wcześniej myślałam o foto książce ale narzuta zdecydowanie będzie praktyczniejsza a starsi ludzie lubią wszystko co praktyczne - przynajmniej u mnie w rodzinie :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 16-12-2015, 21:31
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Moja na gwiazdkę dostanie tą broszkę z apartu, chyba że jeszcze coś innego przyjdzie mi do głowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 31-01-2016, 18:01
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Wygląda naprawdę świetnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 17-02-2016, 14:55
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Moja babcia niedługo ma urodziny. Jest dla mnie jak matka, bo mnie wychowała, bo moja mama zmarła jak byłam dzieckiem. Niestety nie mogę być z nia tego dnia, bo urodziny obchodzi w tygodniu i przyjadę do niej dopiero w weekend, bo w tygodniu pracuje. Chciałabym jednak, żeby dostała ode mnie kwiaty już w dniu urodzin, żeby wiedziała, że o niej pamiętam, bo sam telefon nie wystarczy, bo rozmawiamy zazwyczaj codziennie. Myślałam o tym, żeby zamówić jej kwiaty w tej kwiaciarni http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-warszawa , bo mają ogromny wybór. Pomożecie mi w wyborze bukietu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.