kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #501  
Stary 06-05-2022, 16:38
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 051
Domyślnie

Prowadzenie własngeo biznesu wymaga poszukiwania rozwiązań, które pomogą zwiększyć sprzedaż. Mogę Wam wszystkim polecić ofertę firmy, która specjalizuje się w tworzeniu najróżniejszych, ekologicznych torb bawełnianych, w tym np. ekologiczne torby reklamowe .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #502  
Stary 07-05-2022, 10:46
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 333
Domyślnie

Własna firma to naprawdę duże wyzwanie. Nieustannie trzeba czegoś pilnować czy doglądać. Jak wiadomo sporo spraw również trzeba na bieżąco rozwiązywać. Są jednak jeszcze inne kwestie o które należy dbać. Jedną z nich zdecydowanie jest rozwój. Tutaj na szczęście rozwiązań jest cała masa. Mnie najbardziej odpowiadają nowoczesne technologie a konkretnie Rozmowa z botem Hellobot . Takie rozwiązanie zdecydowanie usprawnia funkcjonowanie działu call center.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #503  
Stary 08-05-2022, 14:51
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 454
Domyślnie

Prowadzenie biznesu to nie lada wyzwanie, trzeba o wszystkim pamiętać i dbać o najmniejsze szczegóły. Nigdy nie wiadomo, czy w danym miesiącu uda się uzyskać wystarczającą ilość klientów. Dlatego prowadząc własną firmę, ważne jest to, aby pomyśleć o skutecznej reklamie. Tutaj warto zapoznać się z ofertą https://www.opengift.pl . Według mnie gadżety reklamową są jedną z najskuteczniejszych form reklam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #504  
Stary 18-05-2022, 16:20
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Jeśli interesowałby was sprzedaż hal namiotowych , to moim zdaniem warto zaznajomić się z ofertą tej firmy namplan.pl Znajdziecie u nich wysokiej jakości konstrukcje stalowe w bardzo dobrych cenach. Moim zdaniem warto zaznajomić się z ichniejszą ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #505  
Stary 21-05-2022, 11:03
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jeśli chodzi o własną firmę, to ja polecam wam ten link https://wynajmerestauracje.pl/ . Jeśli poszukujecie odpowiedniej lokalizacji pod waszą restaurację, to koniecznie sprawdźcie sobie ichniejszą stronkę. Moim zdaniem znajdziecie tam sporo fantastycznych propozycji. Moim zdaniem warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #506  
Stary 21-05-2022, 13:34
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem, najlepsi producenci suplementów w polsce są dostępni w firmie eubioco.eu. Jeżeli jesteś czymś takim zainteresowany, to koniecznie w wolnej chwili zerknij sobie na ich ofertę. Myślę że nie będziesz żałować..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #507  
Stary 26-05-2022, 13:34
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 535
Domyślnie

Właśnie my ostatnio postawiliśmy na rury stalowe toruń https://ecotechgroup.pl/dostawa-rur-...stalowe-torun/ . Firma posiada naprawdę bardzo korzystną ofertę, więc tutaj bez problemu wybierzecie coś dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #508  
Stary 26-05-2022, 13:58
kate444 kate444 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 300
Domyślnie

A powiedzcie mi - sami zajmujecie się księgowością waszej działalności, czy ktoś Wam pomaga? Ja zdecydowałam się na współpracę z Ofi-detal już jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona, bo są terminowi i profesjonalni.Jak Wy sobie radzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #509  
Stary 26-05-2022, 22:03
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja osatatnio zamówiłam kalendarze trójdzielne do firmy z https://ateko.pl/kategorie/kalendarz...e-trojdzielne/ Świetnie się sprawdzają nie tylko do zapisywania umówionych spotkań. Mogą też służyć jako gadżety reklamowe. Wielu klientów chętnie przyjmuje kalendarze od firm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #510  
Stary 28-05-2022, 12:42
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Korzystacie może z usług doradcy personalnego? Ja właśnie rozważam taką możliwość. Nasza firma od kilku miesięcy boryka się z dużą rotacją pracowników. To wpływa niekorzystnie na wyniki firmy. Trafiłam na artykuł https://biznes.interia.pl/artykul-sp...go,nId,5735333 i myślę, że w naszej sytuacji może to być jedyne wyjście. Takie profesjonalne, obiektywne spojrzenie na nasze problemy może pomóc rozwiązać nasze kłopoty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.