kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-02-2022, 19:57
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie Saway

Ja mam kilka par butów z Saway i muszę przyznać, że są bardzo solidne. Dobrze wyprofilowane, bardzo wygodne, na nogach prezentują się pięknie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 25-02-2022, 14:18
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Kozaki mam skórzane z saway , i teraz obecnie na wiosnę zamówiłam kolejne z ich sklepu botki i są rewelacyjne .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 09-11-2022, 16:24
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Cytat:
Napisał lisek
Kozaki mam skórzane z saway , i teraz obecnie na wiosnę zamówiłam kolejne z ich sklepu botki i są rewelacyjne .

Też mam z Saway kilka par i mega lubię od nich buty. Starannie i solidnie wykonane, jakościowo super, bardzo dobrze leżą na nodze i nic nie obciera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 15-11-2022, 13:30
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Z Saway mam kozaki właśnie teraz na zimę i jestem z nich mega zadowolona. Super się noszą, ciepłe, lekkie i miękkie, z naturalnej skórki w środku, noga się w nich nie męczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-11-2022, 09:55
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 735
Domyślnie

Ja raczej nie patrzę na markę. Dużo bardziej interesuje mnie fason i to z czego są zrobione. Ale teraz z zakupem kozaków raczej nie ma problemu, bo wybór jest naprawdę spory. Tutaj macie kozaki damskie w szerokim asortymencie https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie...ozaki-217.html . Spokojnie można coś znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 21-11-2022, 13:27
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Swoje zamawiałam z Saway. to już mój sprawdzony sklep, zawsze znajde tam coś dla siebie. Buty jakościowo są super, starannie wykonane i mega wygodne więc posłuża kilka sezonów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 08-12-2022, 14:46
Butik Luisa Butik Luisa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 164
Domyślnie

Zapraszamy serdecznie do naszego butiku Luisa w którym będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji w bardzo dobrych cenach, najnowszych kolekcji i dostępności takich marek jak Luisa Cerano, Baldinini, Cambio i wiele innych. Zajrzyjcie tutaj https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ również w Bydgoszczy jesteśmy stacjonarnie i zapewniamy wsparcie ze strony profesjonalnej stylistki także przy wyborze obuwia z najnowszych kolekcji. Pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 13-12-2022, 17:46
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Cytat:
Napisał Martyna28
Swoje zamawiałam z Saway. to już mój sprawdzony sklep, zawsze znajde tam coś dla siebie. Buty jakościowo są super, starannie wykonane i mega wygodne więc posłuża kilka sezonów.

Też mam z Saway i jestem z nich bardzo zadowolona. Solidne i estetycznie wykonane, w modnych fasonach, super się noszą i ładnie prezentują na nodze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.