kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 28-02-2023, 07:59
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Taka wyprawka to nie tylko ubrania, kosmetyki czy leki ale też wyposażenie pokoju, łóżeczko, fotelik czy wózek. Warto sporządzić listę i potem sukcesywnie ją realizować tak by o niczym nie zapomnieć. A jeśli nie wiecie jak się do tego zabrać to warto poczytać artykuły na blogu Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. Świetne miejsce dla każdego rodzica, który szuka wsparcia, porad i inspiracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 02-03-2023, 11:25
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Wyprawka przede wszystkim musi też zawierać różne kosmetyki do pielęgnacji niemowlaka. Jeśli chcecie sprawdzić sobie jakieś konkretne produkty, to najlepiej zwracać uwagę na składy. Z takich potrzebniejszych kosmetyków to na pewno balsamy dla niemowląt . Polecacie jakieś od siebie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 02-03-2023, 12:00
qbogan's Avatar
qbogan qbogan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 4
Domyślnie

Gdzie mogłabym kupić całą wyprawkę w jednym miejscu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 16-05-2023, 17:54
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja na pewno fajne rzeczy z Ceba baby sobie zamówiłam. Mam od nich kocyki, ręczniczki, pościel do wózka, śpiworek i poduszkę do karmienia. Bardzo fajne jakościowo rzeczy, materiał przyjemny i design sliczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 26-06-2023, 09:18
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 586
Domyślnie

Bardzo bogaty asortyment produktów dla dzieci znajdziecie zaglądając do https://caretero.pl/ Posiadają m.in. wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 04-07-2023, 12:01
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał JuliaBed
Ja na pewno fajne rzeczy z Ceba baby sobie zamówiłam. Mam od nich kocyki, ręczniczki, pościel do wózka, śpiworek i poduszkę do karmienia. Bardzo fajne jakościowo rzeczy, materiał przyjemny i design sliczny.

Też od nich zamawiałam i z jakości produktów jestem zadowolona. W praniu nic się złego z nimi nie dzieje, materiał się nie mechaci i nie pruje, nie robi się szorstki. Przyjemna, lekka i przewiewna bawełna wysokiego gatunku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 07-07-2023, 14:49
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

My podajemy maluchowi mleko Bebilon Pronutra-Advance. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Takie mleko można stosować od urodzenia, może być także stosowane jako uzupełnienie karmienia piersią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 20-08-2023, 20:41
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 194
Domyślnie

Też jestem na etapie kompletowania wyprawki i najwięcej czasu poświęciłam na poszukiwania wózka. Szczególnie dobrze na tle pozostałych ofert wypadł wózek EasyGo Virage Ecco. To wózek wyjątkowo zgrabny jak na wielofunkcyjny i myślę że jest też bardzo komfortowy i dobrze wykonany. Widać, że producent zadbał w nim o każdy, najmniejszy szczegół.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 24-08-2023, 09:19
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 586
Domyślnie

Bardzo duży asortyment produktów dla dzieci od zabawek po przewijaki, wyroby tekstylne i pielęgnacyjne znajdziecie zaglądając do https://www.sensillo.pl/ Wykorzystują unikalne technologie i materiały najwyższej jakości, a ich produkty są bezpieczne i trwałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.