kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-01-2020, 13:22
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie Maszyna do robienia makaronu - poszukiwania

Cześć,
Szukam dobrej jakości sprzętu do robienia makaronu. Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki i jeśli tak to podrzucajcie link oraz konkrety jeśli już z czegoś korzystacie. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-01-2020, 10:17
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Rozumiem, że chodzi Ci o makaroniarkę? Jeśli ma być to porządny sprzęt na przykład do restauracji to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez http://aaatech.pl/makaroniarka-maszy...aru-p-577.html ponieważ można przede wszystkim znaleźć u nich wydajny sprzęt i to na całkiem sporej przecenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-01-2020, 12:03
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wera
Rozumiem, że chodzi Ci o makaroniarkę? Jeśli ma być to porządny sprzęt na przykład do restauracji to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez http://aaatech.pl/makaroniarka-maszy...aru-p-577.html ponieważ można przede wszystkim znaleźć u nich wydajny sprzęt i to na całkiem sporej przecenie.

Dobry wybór, korzystamy i jak do tej pory wszystko działa tak jak być powinno. Przede wszystkim dobra wydajność, trwałość oraz funkcjonalność. Pozdrawiam i mam nadzieję, że dacie nam znać jak już podejmiecie ostateczną decyzję co do zakupu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-01-2020, 12:20
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Interesujące rozwiązanie W sumie nawet w domu taki sprzęt by się przydał, natomiast co do restauracji to już w ogóle, aby jak najlepiej zadowolić swoich klientów w zakresie smaków i świeżości produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-01-2020, 12:36
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Też radziłabym Ci pójść w stronę tego modelu, jego wydajność to aż do 30-40 kg / godzinę, jego wymiary to: 38 cm x 31 cm x 38 cm, natomiast ostrze oczywiście wykonane ze stali nierdzewnej 304. Piszę tutaj o wspomnianym http://aaatech.pl/makaroniarka-maszy...aru-p-577.html i oczywiście mam nadzieję, że także będziecie pozytywnie zaskoczeni jego pracą i wydajnością we własnym lokalu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-01-2020, 16:02
Stalica's Avatar
Stalica Stalica is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 6
Domyślnie

Ciekawi mnie tutaj zdanie innych. Ja nie mogę się wypowiedzieć zbytnio.
__________________
Różnica między Bogiem a historykami polega głównie na tym, że Bóg nie może zmieniać przeszłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.