kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 22-10-2018, 10:46
veronikav veronikav is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 3
Domyślnie

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Należy o niego dbać w każdych warunkach - odwdzięczy się bezwarunkową miłością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 25-10-2018, 20:28
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Kupno psa w prezencie jest dobrym pomysłem pod warunkiem, że osoba, która ma go dostać wie o tym i chce psa Jeśli nie wiecie jakiego psa wybrać to zerknijcie na stronę http://nowofundlandy.com.pl/ . To hodowla nowofundlandów . Tu znajdziecie piękne i słodkie szczeniaki. Psiaki posiadają wszystkie niezbędne dokumenty, są także zaszczepione i przygotowane do przyjazdu do nowego właściciela.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 26-10-2018, 14:54
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

pies to cudowny prezent ! warto też pamiętać,że nasze zwierzątka trzeba pielęgnować ja mam dla kota szampon dla kota as, dla pasa też powinien być okej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 20-11-2018, 18:43
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Pies to wspaniały pomysł na prezent pod warunkiem że rodzice zdają sobie sprawę z tego jak wielka odpowiedzialność bedzie ciązyć przede wszystkim na nich by pokazac dziecku jak prawidlowo opiekowac sie pupilem i to nie tylko za czasow szczeniaka ale takze jak bedzie starszy. My myslelismy swego czasu by kupic psa córce ale maz ciagle w delegacjach i balam sie ze ja nie ogarnę tematu. Na chwile obecną córcia ma pod opieką swoje lalki Lori https://loridolls.pl/ do ktorych staramy sie jej dokompletowac dodatkowe akcesoria by zwiekszyc jej frajde podczas zabawy a jednoczesnie uczyc opieki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 22-11-2018, 19:44
gulia gulia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 10
Domyślnie kwiat

pies to duza odpowiedzialnosc...
Jeśli to dla dziewczynki to kwiaty + czekoladki to fajny prezent
kwiaciarnia internetowa oni dowoza w calej Polsce nawet w weendy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 29-08-2019, 18:48
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Zwierzę to nie rzecz i o tym trzeba pamiętać. To duża odpowiedzialność i wydatki. Zwierzę tez choruje, trzeba mieć czas i pieniądze na leczenie a czasem bywa to kosztowne. Jak się jednak z pełną świadomościa zdecydujecie to mogę doradzić wam gabinet Reha Wet z Piły http://rehawet.pila.pl/ Mają dobre podeście do zwierząt no i dobrze je leczą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 13-09-2019, 02:01
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Co do sprawdzonego weterynarza to ja z kolei mogę doradzić http://wetjaneczek.pl/ To bardzo dobra przychodnia weterynaryjna we Wrocławiu. Mają wiele lat doświadczenia i szeroki zakres usług. Zajmują się leczeniem chorób wewnętrznych, kardiologią, chirurgią i stomatologią weterynaryjną. Od lat korzystam z ich usług i bardzo ich sobie chwalę. Mają serce dla zwierząt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 20-10-2019, 19:56
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Jeśli dana osoba chce mieć pieska i jest na to przygotowana to na pewno taki prezent wzbudzi niemały zachwyt. Ale dobrze by było razem z pieskiem podarować również podstawowe akcesoria jak miski czy legowisko - www.dogplus.eu. To pozwoli pieskowi zaklimatyzować się już od pierwszych dni i od razu będzie miał swoje miejsce w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 24-10-2019, 09:45
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Jeśli macie psa lub kota w domu albo nosicie się z takim zamiarem to polecam kupić również lokalizator gps dla psa i kota . Świetna sprawa, mały gadżet a za to jaki przydatny. Z takim nasz pupil się nam nie zgubi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 24-10-2019, 15:55
Abi Ubu Abi Ubu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 42
Domyślnie

Warto wiedzieć, szczególnie jeżeli chcemy kupić rasowego zwierzaka z papierami do naszej hodowli, że zakup taki możemy zleasingować. Rasowe zwierzęta zwykle swoje kosztują, niemniej jest to opłacalna inwestycja. Leasing krów, psów, koni czy kotów nie jest może jakoś specjalnie popularny w Polsce, ale powoli wzorce z zachodu docierają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.