kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 08-03-2021, 16:44
dixie84 dixie84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Kraków
Posty: 3
Domyślnie

Prace budowlane podczas budowy włąsnego domu warto jest zlecać fachowcom. Nawet jeśli podjęliśmy się zadania, aby sami wznieść swój wymarzony dom, to do części prac potrzebujemy pomocy osób wykfalifikowanych. Niedawno znalazłam stronkę gdzie umieszcza się zlecenia budowlane https://zleca.pl/zlecenia/prace-budowlane .

Ostatnio edytowane przez dixie84 : 08-03-2021 o 16:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 14-03-2021, 16:54
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

To co jeszcze ważne jest przy budowie domu, to wybór odpowiednich materiałów. W końcu dom musi być wykonany solidnie, budujemy się tylko raz (z reguły). Także na niektórych rzeczach nie ma co oszczędzać. Ja przykładowo ostatnio znalazłam firmę betblok.pl link , która oferuje wysokiej jakości bloczki, elki, klocki betonowe.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 14-03-2021 o 16:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 24-03-2021, 17:56
berge.elena berge.elena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 1
Domyślnie

Zgadzam się. Podstawą przy budowie domu jest wybór odpowiednich materiałów. Mowa tutaj o m.in. bloczkach betonowych, kruszywach, ale także wielu innych elementach konstrukcyjnych, które powinny mieć wysoką wytrzymałość, a także dobre parametry termoizolacyjne.
__________________
kruszywa budowlane bielsko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 25-03-2021, 14:52
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Sporo osób stawia jednak na nowoczesne i solidne meble. Do nowoczesnych wnętrz będą idealnie pasowały meble od http://edinos.pl Można kupić u nich łóżka do sypialni, meble wypoczynkowe. To produkty dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 24-04-2021, 07:41
pawel332676767 Mężczyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 226
Domyślnie

Jak budowałem dom to chciałem mieć bardzo ładny dach. Dlatego zdecydowałem ,że na pewno skorzystam z bardzo dobrej oferty dachy wielkopowierzchniowe .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 26-04-2021, 20:06
misiao misiao is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 21
Domyślnie

Przed nami również niebawem budowa domu... trochę się obawiamy co wyjdzie w trakcie, zastanawiamy się nad fotowoltaiką, a dokładniej - fotowoltaika Katowice polecacie takie rozwiązanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 26-02-2023, 11:04
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Podzielam spostrzeżenia i również uważam, że akurat dom musi być dobrze przemyślany i zaprojektowany pod nasze potrzeby. Jeżeli już na samym początku chcecie zaoszczędzić to zamiast tworzyć projekt indywidualny, zdecydowanie lepiej będzie wybrać odpowiedni z oferty gotowych. Tym bardziej, że ilość możliwości jest naprawdę bardzo rozbudowana i samodzielnie wydaje mi się, ze i tak nic lepszego byśmy nie wymyślili. Tym bardziej, że też na przykład Archon do swoich projektów zapewniają darmowe pozwolenie na wprowadzenie zmian przy adaptacji. No i jest od razu też podany kosztorys na budowę danego domu. Przejrzyj sobie projekty domów i koniecznie daj znać, która z opcji wygrała i w jaki metraż celujecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-02-2023, 14:12
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Myślę, że zawsze warto będzie też zapamiętać tą stronę- na pewno skorzystacie
https://quercus.co
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 27-02-2023, 10:58
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 563
Domyślnie

Jeśli szukasz wysokiej jakości okien i drzwi to skorzystaj z oferty jaką posiada firma https://jarbetal.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 27-02-2023, 20:42
Tyśka Tyśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 141
Domyślnie

Hurtownie budowalną, którą mogę Ci polecić to http://budmar-lancut.com.pl/. W ich ofercie, znajdziesz materiały o bardzo dobrej jakości oraz super cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.