kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-09-2021, 10:23
linak linak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 282
Domyślnie okna

Okna Wieliczka - polecicie jakąś firmę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-09-2021, 09:33
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Teraz to można znaleźć wiele firm produkujących okna. Ale i tak też nie jest to taki łatwy wybór, bo zależy nam na tym aby okna były dobrej jakości. Więc zaczęłam sprawdzać w internecie jakiego producenta okien polecają. I tak też między innymi dowiedziałam się, że firma Drutex S.A. to jest bardzo dobry wybór. Także na pewno skontaktujemy się z nimi i sprawdzimy jakiego rodzaju okna mają dostępne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-09-2021, 09:44
damian_wir7 Mężczyzna damian_wir7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ja zamawiałem okna w Krakowie jak się budowałem, ale było to już ponad dziesięć lat temu
__________________
makaron włoski rodzaje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-11-2021, 22:55
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Jak u mnie przyszło do wyboru okien to dopiero dowiedziałam się na ile to rzeczy trzeba zwracać uwagę. Sam wybór nie był prosty jak miałam drewniane, pvc, aluminiowe i drewniano-aluminiowe do wyboru. Dobrze, że mogłam liczyć na fachowe doradztwo. Jednak Drutex to był dobry wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-11-2021, 22:34
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mija11
Jak u mnie przyszło do wyboru okien to dopiero dowiedziałam się na ile to rzeczy trzeba zwracać uwagę. Sam wybór nie był prosty jak miałam drewniane, pvc, aluminiowe i drewniano-aluminiowe do wyboru. Dobrze, że mogłam liczyć na fachowe doradztwo. Jednak Drutex to był dobry wybór.

Serio, dobre okna robią? Będziemy na wiosnę kupować i powoli robię sobie takie rozeznanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-11-2021, 01:00
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

@anik, serio serio. Mam je ponad rok, super sprawdziły się zimą jeśli chodzi o energooszczędność. W ogóle firma stawia nie tylko na nowoczesny wygląd, ale też innowacyjne technologie. Samo to, że mają różnorodny wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-11-2021, 00:15
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Też mam okna z firmy Drutex i każdemu polecam jak najbardziej. Jakiekolwiek wybierzecie, to będziecie zadowoleni. W domu moich rodziców są drewniane, oni pierwsi wymieniali. A ja kilka miesięcy później tyle, że na pvc się zdecydowałam. To zdecydowanie solidna firma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-11-2021, 10:04
tonem tonem is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

gdzie kupić dobre okna pvc?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-11-2021, 12:42
jmayert's Avatar
jmayert jmayert is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

Z jakiego materiału najlepiej wybrać okna?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-11-2021, 04:49
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

W przypadku poszukiwań jednak wysokiej klasy stolarki okiennej dla swojego domu to tutaj jak najbardziej do sprawdzenia w Poznaniu mogę polecić Wam, żebyście odezwali się do Domega. Przede wszystkim jest to firma o ogromnym doświadczeniu, specjalistach którzy doskonale znają rynek i jednocześnie ekipami montażowymi którzy są w stanie zadbać o najwyższy standard wykonanych prac. Podrzucam od razu link do strony https://domega.pl/ i sprawdzić opcje na co się ostatecznie zdecydowaliście!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.