kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 13-08-2021, 11:13
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 543
Domyślnie

Podczas budowy sporo myśleliśmy nad tym jakie panele wybrać i mamy te https://podlogi24.net/panele-panele-..._c_1602_1.html dla nas ja super. Usztywnione podłogi SPC to bardzo dobry wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 13-08-2021, 17:25
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Jesteście w 100% pewni, że ma być to dom? Czyż nie lepiej kupić w Warszawie mieszkanie - widziałam ciekawe propozycje w firmie Profbud, w razie czego szukajcie na stronie profbud.info. Mieszkanie to mniej obowiązków, spółdzielnia zadba o to byśmy mieli ciepełko podczas zimowych mrozów. Jak się coś zepsuje zadbają, by zostało naprawione. Fakt, trzeba za to zapłacić, ale teraz wyobraźcie sobie, że macie jakąś awarię w domu. To dopiero jest problem. Trzeba szukać dobrego fachowca, a trafić dobrego fachowca to jak trafić szóstkę w totka. Zakup materiału, wykonanie, to będzie dopiero koszt. Trzeba by się powoli wszystkiego nauczyć, tak by mozna było samodzielnie pewne rzeczy wykonać. Dlatego uważam, że zakup mieszkania od dewelopera to lepszy pomysł, szczególnie właśnie w dużym mieście, najlepiej stolicy, albo na przykład w Łodzi. Wszędzie mamy blisko, autobus, metro, pod samym nosem. Życie kulturalne kwitnie, nawet w pandemii można było znaleźć coś ciekawego. A teraz jak odmrozili, hulaj dusza, piekła nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 18-08-2021, 21:44
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Nieee.... Moim zdaniem mieszkanie nie jest dobrym wyborem. Wiele osób kupuje mieszkanie a później i tak buduje dom. Sama tak zrobię! mam mieszkanie w Poznaniu i chcę jak najszybciej wybudować dom. Znalazłąm już projekt na https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-4 i będziemy dzialać jeszcze w tym roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 30-08-2021, 20:00
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Decydując się na budowę domu warto zastanowić się czy chcecie wynająć firmę, która wam wykona wykończenie pod klucz. Warto przed podpisaniem umowy dowiedzieć się co dokładnie wchodzi w skład wykończenia, gdyż firmy mogą mieć inny zakres usług. To bardzo wygodna forma, która pozwala wam na wprowadzenie się zaraz po zakończonym procesie wykańczania domu czy mieszkania przez firmę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 31-08-2021, 11:39
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Nie wiem, czy jest to korzystny pomysł pod względem w szczególności finansowym, kiedy mamy przykładowo segmenty na Wilanowie, w pięknej okolicy, nowoczesne i przytulne, z tarasem i ogrodem, w dobrych cenach. Kupujesz i się wprowadzasz, nie musisz pilnować budowy, planów, pozwoleń itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 31-08-2021, 20:28
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Mamy XXI wiek, dzisiaj przecież można wykorzystać znacznie nowocześniejsze sysemy podczas budowy domu. Moim zdaniem bardzo ciekawym pomysłem mogłoby być skorzystanie z takich rozwiązań jak chociażby https://sklep.flexgips.com/ Wiele osób zachwala takie płyty, co moim zdaniem ma sens, bo faktycznie sprawdzają się one bardzo dobrze!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 01-09-2021, 06:34
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę http://orion.lublin.pl/ , na której znajdziecie rozbudowaną ofertę dewelopera z Lublina. Sam skorzystałem z ich oferty, ponieważ ich mieszkania są w świetnej lokalizacji i za naprawdę rozsądną cenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 16-09-2021, 07:39
agataa12 agataa12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 68
Domyślnie

Cześć wszystkim. Pamiętaj, że do kosztu budowy domu musisz jeszcze doliczyć cenę ekipy budowlanej i tej, która wykończy wnętrze. Ja się uparłam, że sama sobie z tym poradzę i to był koszmar. Już nawet ze sprzętem sobie nie radziłam. Jak zobaczyłam na jakimś sprzęcie numerek, to od razu 100 pytań. Na przykład ip65 co to? Takie rzeczy lepiej zostawić profesjonalistom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 17-09-2021, 15:43
burtos burtos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 1
Domyślnie

jak długo szukaliście ekipy budowlanej? My dopiero się przymierzamy i nie wiem dokładnie na co się zdecydować. wszędzie jak nie odległe terminy to ogromne ceny wykonania oraz materiałów. czytałam takiego bloga https://elementarzprojektanta.pl/fir...oswiadczeniem/ i wam też polecam tak przy okazji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 29-09-2021, 12:51
adelbert72's Avatar
adelbert72 adelbert72 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 4
Domyślnie

Rozwój budownictwa indywidualnego, wzrost zapotrzebowania na materiały budowlane oraz duże oczekiwania co do szybkości wykonania spowodowały w ostatnich latach powstawanie znacznej ilości wytwórni betonu. Niestety nie wszystkie wytwórnie betonu gwarantują odpowiednią jakość betonu. Na co więc zwrócić uwagę zamawiając beton towarowy? I co sądzicie o betonie towarowym z Bielska?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.