kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #131  
Stary 17-08-2021, 17:35
Gierra167 Gierra167 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 40
Domyślnie

Interesują cię różne sposoby inwestowania? Ja kupiłam ładne mieszkanie w Warszawie pod zarobek w przeciągu kilku lat. To bardzo polecam firmę Condo. Wszystkie oferty mieszkaniowe wyróżniają się tym że możemy wybrać sobie w jaki sposób chcemy stopy zwrotu z inwestycji condo.pl zobaczcie koniecznie wyróżniające się od innych miejsc projekty ich specjalistów charakteryzują się również funkcjonalnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #132  
Stary 18-08-2021, 07:03
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 615
Domyślnie

Wiele osób prowadzi własny sklep www, to dziś bardzo popularna technologia i metoda docierania z produktami. Jak zwiększyć sprzedaż w takim sklepie, to poprawa procesów oraz nowe ich elementy - dzięki https://freshmail.pl/wtyczka/prestas...ng-newsletter/ możemy działać na klientów w sposób bardzo świadomy. Moduł dostarczy nam sporej ilości danych, pozwoli też na zupełnie nowe działania marketingowe np. mailing.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #133  
Stary 23-08-2021, 14:01
bebe56 bebe56 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 119
Domyślnie

Pamiętaj, że bardzo istotne jest, aby rozsądnie zagospodarować teren wokół Twojej firmy. Kosze na śmieci, ławeczki, a nawet stojaki na rowery na pewno będą miłym gestem w kierunku Twoich klientów. W dobrej cenie możesz je znaleźć na tej stronie. Warto więc tutaj zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #134  
Stary 02-09-2021, 08:58
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

W tym przypadku powinniście przede wszystkim zastanowić się nad tym, co mogłoby najlepiej sprawdzić się w kontekście Waszego biznesu. Na przykładzie chociażby https://www.ccontrols.net/pl/produkt...ie/solidworks/ dobrze widać, jakie oprogramowanie mogłoby zadziałać w przypadku Waszego biznesu. To ważna rzecz, pomyślcie nad tym już teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #135  
Stary 02-09-2021, 13:01
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja stwierdziłam, że w prowadzeniu mojego biznesu niezbędna jest pomoc kancelarii prawa farmaceutycznego. Nie wszystkie przepisy jestem w stanie na bieżąco sprawdzać i na wielu rzeczach po prostu się nie znam. Więc taka pomoc jest nieoceniona nie tylko w przypadkach kontroli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #136  
Stary 03-09-2021, 21:08
kturcotte's Avatar
kturcotte kturcotte is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 1
Domyślnie

Witam wszystkich, od wielu lat prowadzę własną firmę, ale do dnia dzisiejszego mam problem ze znalezieniem odpowiedniego producenta odzieży roboczej. Czy polecacie jakieś firmy, które produkują wysokiej jakości ubrania dla pracowników?
__________________
nadruki firmowe na odzieży
Odpowiedź z Cytowaniem
  #137  
Stary 03-09-2021, 21:15
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam,zalezy mi na tym,by zainwestowac we wspolprace z firma,ktora pomoze mi ogarnac niektore sprawy https://hrk.pl/pl/dla-klienta/employer-branding Co o tym sądzcie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #138  
Stary 05-09-2021, 08:36
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Zastanawiam się nad prowadzeniem edukacji przez internet języka obcego. Możecie podpowiedzieć jak prowadzić szkolenia wykorzystując internet? Nie do końca wiem jakimi narzędziami się posługiwać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139  
Stary 06-09-2021, 18:10
piotr477676 Mężczyzna piotr477676 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 55
Domyślnie

Jestem bardzo ciekawy czy ktoś z państwa zainteresuje się bardzo ciekawą ofertą https://amzteam.pro .Z tej oferty korzysta dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140  
Stary 08-09-2021, 14:29
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Prowadząc własny biznes niewątpliwie warto postawić na dobre rozwiązania it dla firm . Przełoży się to bowiem na usprawnienie działania biznesu, co pociągnie za sobą zwiększone zyski.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.