kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-12-2021, 20:31
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jeżeli chodzi o relaks, to przyznam szczerze, że mnie bardzo odpręża sauna. Znalazłem ostatnio w sieci bardzo dobrą ofertę na sauny w Katowicach. Znajdziecie je pod tym adresem https://saunymarla.pl/kombi/ . Moim zdaniem warto zajrzeć do ichniejszej oferty, bo jest zacna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-04-2022, 16:57
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Czy wiecie jak działa sauna ozonowa? Ostatnio sporo słyszałam o tym jak dobrze wpływa na organizm. Dodatkowo łagodzi stany depresyjne, nerwicę i inne zaburzenia, które są bardzo popularne w naszych czasach.

Ostatnio edytowane przez Katarzyna : 05-05-2022 o 15:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 17-05-2022, 23:00
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Nie ma nic lepszego na relaks, niż masaże i zabiegi na ciało, dlatego ja co jakiś czas wpadam w Poznaniu na jakiś masaż czy rytuał do Regatta Wellness & DAY SPA, to mega fajne miejsce z bardzo fajna obsługą i sporym wyborem fantastycznych zabiegów. Polecam szczególnie rytuał piernikowy, to peeling i półgodzinny masaż, przecudowne doświadczenie https://www.regattahotel.pl/spa/cennik-spa Jeśli jesteście z Poznania albo będziecie w okolicy to koniecznie tam wpadnijcie, wspaniale tam się zrelaksujecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-05-2022, 06:25
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja bardzo lubię czytać książki, zwłaszcza thrillery i kryminały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-08-2022, 15:20
agusia1986 agusia1986 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 225
Domyślnie

Jak mowa o relaksie w okresie wakacyjnym to tylko na wczasach i to najlepiej za granicą . Ze swojej strony mogę polecić turecki hotel Hotel Crown Serenity z oferty biura podróży Itaka. Stylowa architektura, nowoczesne wnętrza i oferta all inclusive. 7 dni odpoczynku i człowiek czuje się jak nowo narodzony!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 26-08-2022, 14:33
agatka737399 agatka737399 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 244
Domyślnie

Odpoczywam w trakcie wakacji na urlopie. Zawsze udaje mi się zwiedzić nowy zakątek świata. W tym roku miałam okazję polecieć bezpośrednim lotem Dreamlinerem na Zanzibar z biurem podróży Itaka. Cudowna przygoda, polecam każdemu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 26-08-2022, 15:46
bailey.cristina's Avatar
bailey.cristina bailey.cristina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

SPA jest super. Pamiętam swój pierwszy raz! Marzenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-09-2022, 18:10
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 178
Domyślnie

Przyznam 4,2 również jestem ogromną fanką czytania książek i zazwyczaj tak spędzam swój wolny czas ostatnio na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/znienawi...p-1672340.html Kupiłam kilka nowych pozycji książkowych i już nie mogę się doczekać, aż je przeczytam. Dajcie znać, gdzie wy zazwyczaj zamawiacie nowe lektury
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 03-09-2022, 16:48
Lolipop Lolipop is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 137
Domyślnie

Ja kocham różnego rodzaju zabiegi na ciało. Jestem po nich tak zrelaksowana, a dodatkowo efekty zazwyczaj są widoczne od razu po Ostatnio miałam przyjemność być klientką w Esderm i był mi wykonywany zabieg HIFU. Ciało wygląda przepięknie i to bez użycia skalpela!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 07-09-2022, 19:40
oheidenreich's Avatar
oheidenreich oheidenreich is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 1
Domyślnie

Czy może być coś lepszego niż SPA na Mazurach? W ciągu dnia malownicze jeziora, bujna przyroda, czyste powietrze, żaglówki, kajaki, wycieczki rowerowe i spacery, wieczorem totalny relaks w SPA - basen, jacuzzi, zabiegi, masaże.


_______________________________
pisz atrakcje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.