kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-09-2018, 12:54
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie jaki kolor paska do zegarka ?

Cześć

mój mąż poprosił mnie żebym wymieniła jego paski do zegarka, niestety kiepsko znam się na modzie i nie wiem jaki kolor paska do zegarka wybrać. Może mi coś doradzicie? Co teraz będzie wyglądało okej ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-10-2018, 08:05
wojtek4436556 Mężczyzna wojtek4436556 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Sam mam zielony pasek do mojego zegarka. Ten pasek bardzo mi się podoba i nigdy nikomu go nie oddam na pewno.Jestem tego pewny.
__________________
hektos.com

Ostatnio edytowane przez wojtek4436556 : 29-10-2018 o 08:07.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-10-2018, 11:31
Gurina81's Avatar
Gurina81 Gurina81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 5
Domyślnie

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
__________________
Zadawanie pytań sprawia, że czujesz, że żyjesz – Albert Espinosa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-11-2018, 09:38
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Mi najbardziej podobają się brązowe lub czarne paski. Ładne są też zegarki z bransoletami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-11-2018, 20:45
Mel1 Mel1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 127
Domyślnie

Zgadzam się z poprzedniczką. Poza tym czarne paski są najbardziej uniwersalne i ponadczasowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-11-2018, 12:59
katarzynapa katarzynapa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 104
Domyślnie

Jeżeli chodzi o kolor paska do zegarka, to jednak ja bym się sugerowała tym wpisem https://modanatak.pl/moda/najmodniej...sien-zima-2018 i starała się dobrać tak aby pasował do wszystkiego. To oczywiście w przypadku pań, jeżeli chodzi o panów to bym proponowała bardziej postawić na klasykę. Z decydowanie lepiej to się prezentuje jak zegarek jest na bransolecie. Wówczas pasuje zarówno do stylizacji na co dzień, ale też do garnitura. Bądź postawić ma eleganckie skórzane paski. Kolorowe warto zachować dla siebie na siłownię lub poszpanowanie przed kolegami. Bo jednak eleganckie modele są obecnie bardziej uniwersalne i pasują dla każdego faceta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-02-2019, 20:46
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 634
Domyślnie

To zależy również jak się ubierasz jednak w ciemniejsze kolory, czy bardziej kolorowo bo wtedy tez inny pasek będzie do tego pasował. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci abyś również zajrzała do sklepu Time on Time w którym znajdziesz szeroki wybór zegarków damskich zarówno tych bardziej na co dzień jak i tych eleganckich. Do tego jest u nich możliwość zwrotu przez 100dni więc jakby Ci się nie podobał na żywo to zawsze można zwrócić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-02-2019, 00:48
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Mi podobają się zegarki na pasku. Najbardziej takie z brązowym paskiem. Tutaj https://www.e-watches.pl/zegarki-dam...iel-wellington wpadł mi w oko ten pierwszy. Podoba się Wam? Ja lubię takie klasyczne zegarki. A Wam jakie podobają się najbardziej? Wolicie takie na pasku czy bransolecie jednak?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-11-2020, 11:21
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja bardzo lubię styl klasyczny, więc prawdopodobnie zdecydowałabym się na czerń lub beż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-11-2020, 23:06
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 715
Domyślnie

Pasek do zegarka wybrałabym uniwersalny, taki żeby do wszystkiego pasował. Czarny, granatowy czy jakiś jasny. Zależy co kto lubi. Bardziej istotne jest to, żeby wybierać zegarek wysokiej jakości, taki by na lata posłużył. Dla panów na www.patrz.pl/artykul,29,meskie-stylizacje-z-zegarkami-tommy-hilfiger.html macie godne uwagi propozycje na takie zegarki. Zerknijcie sobie jak szukacie na prezent na przykład.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.