kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 28-11-2018, 16:27
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

bardzo fajne produkty dla firm ma Vivus zerknijcie tutaj https://www.pozyczki-pozabankowe.pl/vivus-opinie/ zwłaszcza jeśli o nowe firmy chodzi, kredyt możesz dostać nawet w pierwszym dniu działalności firmy i to całkiem spore pieniądze. Warto się zainteresować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 29-11-2018, 16:07
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Jakiegoś większego kredytu od takich firm to raczej bym nie chciała brać. Pożyczka mała, taka do maksymalnie 3 tysięcy to jeszcze ok, bo odsetki nie są tak wysokie i da się to spokojnie w końcu spłacić. A jak to musi być ciężko spłacić taki duży kredyt w wysokości kilku dziesięciu tysięcy.. RRSO musi być kosmiczne wtedy... No ja mówię, tylko mniejsze kwoty pożyczam jeśli już i to od Kredyt1000.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 29-11-2018, 16:30
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 989
Domyślnie

Właśnie przeczytałam bardzo ciekawy artykuł https://pozyczkolog.pl/pl/jak-splacic-chwilowki . Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że chwilówka nie jest złym wyjściem, o ile zamierzamy oddać pieniądze w wyznaczonym czasie. Wtedy, kiedy jeszcze jest ona "darmowa". Dowiedziałam się natomiast, że są chwilówki darmowe z dłuższym terminem spłaty niż 30 dni. A także co zrobić jeśli nie mamy pieniędzy na spłatę. Bardzo ciekawe informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 02-12-2018, 16:18
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

na pewno dobrze jest być świadomym tego, na czym w ogóle ten rodzaj pożyczek polega. I to co zawsze powtarzam - dokładnie czytać podpisywaną umowę. Ja mam na przykład pozytywne doświadczenia z firmą Kredyt123. Uczciwe warunki i jasne zasady. Dodatkowo faktycznie minimum formalności i bardzo szybkie decyzje i wypłaty środków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 24-01-2019, 20:27
Dodi Dodi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 81
Domyślnie

Co do kredytów to niestety nie miałam dobrego doświadczenia dopóki nie trafiłam na firmę https://provemacredit.pl/?7483f2 Wzięłam u nich kredyt i moje problemy w końcu znikły. Bardzo uczciwy i z dobrym oprocentowaniem. Teraz spłacam sobie spokojnie raty na które mnie stać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 17-02-2019, 13:25
jurasekl22 jurasekl22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 205
Domyślnie

Jeżeli chodzi o pożyczkę dla firm, to ze swojej strony chciałbym Wam polecić oferte Aasa Dla Biznasu , poniewaz sam z niej skorzystałem. Wybieracie interesującą Was kwotę, a następnie ilość rat. Jest to bardzo wygodne, wszystko załatwicie przez internet, nie wychodząc z domu. Co sądzicie o ich ofercie ? Zachęcam do wypowiedzi .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 17-02-2019, 18:01
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Jak szukasz ciekawej opcji pożyczkowej to zobacz sobie coś takiego jak pożyczka prywatna. Można wynegocjowac na niej ciekawe warunki dla obu stron. Jak chcesz to możesz o tym poczytac wiecej na portalu https://monebay.pl/pozyczka-prywatna .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 18-02-2019, 08:53
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Z tych szybkich pożyczek i kredytów mnie najbardziej do gustu przypadła oferta od Asa. Jeśli zależy wam na korzystnym oprocentowaniu i szybkim wypłacie pieniędzy na konto oraz możliwości spłaty kredytu nawet w ciągu 24 miesięcy, to moim zdaniem AASA jest tym czego szukacie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 19-02-2019, 17:30
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Najważniejsze, żeby brać pożyczkę w miejscach pewnych. Dlatego warto czytać opinie, dobrze analizować poszczególne oferty. Ja długo zastanawiałam się nad kredytem na samochód bez bik, ale ostatecznie znalazłam właściwy i jestem z niego zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 20-02-2019, 10:31
cadri cadri is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja bym jednak uważał z tymi pożyczkami, naprawdę to może się okazać bardzo zgubne jeżeli weźmiemy pożyczkę w niezaufanym miejscu. Pierw lepiej jest poczytać o firmach dających chwilówki, na przykład na https://domfinansowy.org/ jest wiele informacji bo to forum internetowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.