kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-11-2018, 20:30
perher perher is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 2
Domyślnie Reklama

Witam. Niedawno założyłam własną działalność, prowadzę salon kosmetyczny w niewielkiej miejscowości. Nie mam zbyt wielu klientów także myślałam by spróbować zareklamować mój salon poprzez jakąś dobrą reklamę. Co myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-11-2018, 18:46
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Według mnie powinnaś zainteresować sie reklamą jaką posługuje sie facebook, aby dobrze poruszać sie w tej płaszczyźnie polecam Ci artykuł https://www.cleveragency.pl/blog/201...rto-to-zrobic/ Z niego dowiesz sie wszystkiego na temat fanpage, tego jak z niego korzystać oraz jak go założyć na pewno będzie warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-11-2018, 22:24
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Zajrzyj na printmar.pl - to firma specjalizująca się w produkcji gadżetów reklamowych. Jestem pewny, że wydrukuje dla Ciebie gadżet, dzięki któemu bez najmniejszego problemu pozyskasz klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-11-2018, 22:54
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

reklama reklama reklama
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-11-2018, 17:10
chaton chaton is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 2
Domyślnie

Hej, hej, hej, tak się witam bo jestem nowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-11-2018, 22:03
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja myślę o wystawieniu firmy na targach branżowych w Poznaniu. Powoli szykuję się do tego wydarzenia. Chcę zgłosić się do https://www.retio.pl/ by stworzyli dla mnie ulotki, ścianki reklamowe i inne rzeczy potrzebne na targi. Z tego co wiem ta firma ma bardzo duże doświadczenie i cieszy się pozytywną opinią wśród klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-11-2018, 15:43
boddekk@gmail.com boddekk@gmail.com is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 147
Domyślnie

Szukacie dodatkowej reklamy dla swojej firmy ? Nie macie czasu na prowadzenie Facebooka ? Polecam prowadzenie facebooka od początku do końca, tworzenie i prowadzenie strony, kontakt z klientami - wizerunek dla waszej firmy w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-12-2018, 06:48
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Próbowaliście na targach branżowych? Jest to bardzo dobry sposób na pozyskanie klientów, którzy lubią, gdy mają z firmą i jej produktami / usługami bezpośredni kontakt. Gdy mogą z nami porozmawiać i dowiedzieć się więcej odnośnie tego, co chcemy im sprzedać. Na targach oczywiście trzeba się odpowiednio zaprezentować, więc zestawy wystawiennicze mogą okazać się niezbędne https://www.retio.pl/. Retio oferuje produkty wysokiej jakości, które z całą pewnością przykują uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-12-2018, 14:11
AgataNow AgataNow is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 120
Domyślnie

A myślałaś może o jakichś konkursach? Według mnie to najciekawsza forma reklamy, od razu o firmie robi się głośno. Obsługą katalogu nagród oraz organizacją całego przedsięwzięcia zajmuje się ta firma https://www.motivationdirect.pl/katalog-nagrod/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-12-2018, 14:20
mat77 mat77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 2
Domyślnie

super że wstawiacie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.