kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-01-2016, 14:59
Fuel304's Avatar
Fuel304 Fuel304 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 3
Domyślnie Sprawdzone chusteczki bez konserwantów

Jak w temacie - jesteście w stanie polecić mi coś takiego? Podobno chusteczki bez konserwantów ebebe nie mają w sobie konserwantów i innych takich świństw. Jesteście w stanie to potwierdzić?
__________________
Z własnych codziennych obserwacji wiem, iż tam gdzie brak pokory, tam giną ludzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-02-2016, 13:05
faraday3's Avatar
faraday3 Mężczyzna faraday3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fuel304
Jak w temacie - jesteście w stanie polecić mi coś takiego? Podobno chusteczki bez konserwantów ebebe nie mają w sobie konserwantów i innych takich świństw. Jesteście w stanie to potwierdzić?

One rzeczywiście nie mają żadnych konserwantów Testowałam je niedawno. Dziwne, że jeszcze nie ma ich w żadnych testach u blogerów...
__________________
Bądźcie surowi dla siebie samych, pobłażliwi dla innych, a nie będziecie mieli wrogów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-03-2016, 17:25
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 616
Domyślnie

Jaki byście poleciły krem dla niemowląt? Mały ma bardzo delikatną skórę, a na twarzy często robią sie krostki podobne do liszai. Nie jest to skaza białkowa. A krostki na twarzy występują najczęściej. Raczej nie ma ich na innych częściach ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-02-2017, 14:12
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

ja też przez długi czas myślałam że nie jest skaza białkowa - czy jesteś tego w 100 pewna - weź zobacz tutaj - teraz będziesz mieć pewność czy jest to skaza czy nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-02-2018, 23:30
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Każdy poleca mi chusteczki higieniczne, które produkowane są przez te zakłady http://www.gzp.com.pl/chusteczki-higieniczne.html Nie miałam okazji z nich jeszcze korzystać i zastanawiam się nad tym, czy mogą czymkolwiek się różnić. Jeśli tylko będę miała okazję, to na pewno spróbuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-11-2018, 20:33
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

I co faktycznie te chusteczki takie dobre? Bo jakoś wydaje mi sie, że praktycznie wszystkie są takie same. U mnie dziecko nigdy nie miało żadnych alergii, więc używałam z powowdzeniem nawet najtańszych chusteczek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-11-2018, 05:32
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

A czytałaś co jest w ich składzie? Naprawdę nie boisz się ich stosować u malutkiego dziecka? Przeciez to czysta chemia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-11-2018, 05:38
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 214
Domyślnie

Anielina, a co w takim razie polecasz stosować dla noworodka? Kompletuję właśnie wyprawkę i sama już nie wiem, co myśleć o tych wszystkich chusteczkach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-11-2018, 05:57
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Ja stosowałam po prostu waciki, które maczałam w wodzie. Wtedy ma się pewność, że dziecko nie dostanie żadnego uczulenia. Na wyjazdach stosowałam natomiast chusteczki hipoalergiczne, ale to naprawdę rzadko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-11-2018, 06:44
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 214
Domyślnie

O wacikach też sporo dobrego słyszałam, ale to jednak mało wygodne rozwiązanie. A co do chusteczek hipoalergicznych, to jakieś konkretne używałaś? Bo jak właśnie wyszukałam w necie takie chusteczki - https://www.johnsonsbaby.com.pl/prod...-oczyszczajace , firma znana i na rynku od lat. Ale chętnie poznam zdanie o nich kogoś kto ja faktycznie u dziecka stosował. Wiem, że co u jednego dziecka się dobrze sprawdza, u drugiego niekoniecznie musi, ale zawsze lepiej znać opinie o jakimś produkcie niż tak kupowac w ciemno.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.