kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 28-02-2023, 14:21
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 194
Domyślnie

Myślę, że fajnym zagraniem marketingowym będzie zainwestowanie w taśmy klejące z nadrukiem. Firma TCM Service zajmuje się ich produkcją. Takie taśmy z logo zrobią dobre wrażenie na klientach i pokażą, że poważnie podchodzisz do swojego biznesu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 09-03-2023, 10:38
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Według mnie ta forma reklamy jest jak najbardziej w porządku. U mnie poza marketingiem jest też kilka innych reklam, które naprawdę są super. Jeśli chodzi o social media, to najlepiej skontaktuj się z agencją https://www.lartweb.pl/produkt/marke...ow-zmienne-ip/ pomogą Ci w dobraniu odpowiedniej reklamy dla Twojej agencji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 13-03-2023, 10:04
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Na pewno warto zainwestować w stronę internetową dla firmy - https://inbmarketing.pl/strony-internetowe Dzięki stronie firma stanie się widoczna w internecie i będzie można ją promować. nie wyobrażam sobie prowadzenia działalności bez strony www w dzisiejszych czasach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 14-03-2023, 21:26
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Myślę, ze agencja reklamowa Lublin może ci pomóc. Zajmują się marketingiem od lat i cieszą się zaufaniem klientow. Wychodzę z załozenia, że reklamą w sieci powinni zajmować się profesjonaliści. Nie ma co działać na własną rękę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 15-03-2023, 09:29
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Social Media Marketing, czyli wykorzystanie platform społecznościowych do promocji swojej firmy lub produktów, może być bardzo wartościowym narzędziem marketingowym. Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć Social Media Marketing:

Duża liczba użytkowników: Platformy społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram czy Twitter, mają ogromne bazy użytkowników. Dzięki temu można dotrzeć do dużej liczby osób w krótkim czasie.

Możliwość targetowania: Platformy społecznościowe pozwalają na dokładne targetowanie swoich reklam na podstawie wieku, płci, zainteresowań, położenia geograficznego i wielu innych czynników. Dzięki temu reklamy mogą trafić do osób, które są najbardziej zainteresowane naszymi produktami lub usługami.

Wzrost świadomości marki: Regularne publikowanie treści na platformach społecznościowych pozwala na budowanie świadomości marki i zwiększanie jej rozpoznawalności.

Budowanie relacji z klientami: Social Media Marketing pozwala na bezpośredni kontakt z klientami i szybką reakcję na ich pytania czy sugestie. To buduje zaangażowanie klientów i zwiększa ich lojalność.

Niskie koszty: W porównaniu do tradycyjnych form reklamy, Social Media Marketing może być stosunkowo tani. Reklamy można dostosować do swojego budżetu i łatwo zmieniać strategię w razie potrzeby.

Warto jednak pamiętać, że Social Media Marketing wymaga odpowiedniej strategii i regularnej pracy nad publikacją wartościowych treści. Wymaga to czasu i zaangażowania, ale może przynieść wartościowe rezultaty w postaci zwiększenia sprzedaży, budowania marki czy zdobycia nowych klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 24-03-2023, 13:40
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 536
Domyślnie

Wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie jednak https://www.linkbot.pl/ . Nie tak dawno moja znajoma postawiła na tą aplikację i faktycznie ona sprawdza się dobrze, więc może spodoba wam się takie rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 26-03-2023, 11:52
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Cześć, chciałabym podpytać jak reagujecie na wyświetlacze w galeriach handlowych ? Skupiacie się na nich, czy bardziej to Was rozprasza ? Ja uważam, że jest to bardzo dobra reklama, ponieważ każdy jest w stanie ją zauważyć. Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat: https://technologiczna.pl/ekrany-rek...y-rozpraszaja/ Chętnie poczytam Wasze opinię na ten temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 27-03-2023, 17:38
koralia25 koralia25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 109
Domyślnie

Aktualnie marketing internetowy jest bardzo popularną formą reklamy, tutaj https://focuselektryk.pl/jak-skutecz...wa-w-poznaniu/ można dowiedzieć się więcej na temat tej metody. Jeśli chcesz trafić do szerszej ilości odbiorców to polecam Ci dokładnie dobie poczytać ten artykuł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 28-03-2023, 10:54
brandt38's Avatar
brandt38 brandt38 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 5
Domyślnie

Jaki marketing wybrać dla małej lokalnej firmy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 28-03-2023, 12:29
yflatley's Avatar
yflatley yflatley is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 4
Domyślnie

Jaką agencję polecacie? Będę wdzięczna za pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.