kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 30-12-2017, 15:16
Ania26's Avatar
Ania26 Ania26 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 25
Domyślnie

Cytat:
Napisał Olla33
Witam,
od długiego, nawet bardzo długiego czasu próbuję sobie kupić jakiś zegarek na rękę. Jednak jestem tak strasznie niezdecydowana, że jak zwykle nie mogę tego zrobić. Jak coś mi się spodoba, to jednak najczęściej jest to stanowczo za drogie.
Macie jakieś fajne propozycje na damski zegarek, taki co dzień, pasujący i do ładniejszego ubranka i do takiego luźniejszego?
Trudno jest dobrać uniwersalny zegarek na co dzień. Jeśli już to bym celowała w jakiś z małą tarczą, pozłacany i skromny. Podobają mi się zegarki Atlantic, są dosyć klasyczne, zobacz na zegarek ATLANTIC ELEGANCE
29033.45.28 jest na kuck.pl za około 900 zł. Wydaje mi się całkiem uniwersalny zarówno do pracy jak i na jakieś wyjście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 12-02-2018, 02:39
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Jeśli chcesz kupić na prawdę porządny zegarek w przystępnej cenie to odsyłam do tej oferty https://www.karkosik.pl/609-zegarki-swarovski . Może nie są to zegarki renomowanych marek, ale gwarantuje Ci, że jakością wcale od nich nie odbiegają, a ich cena jest dużo niższa. Sama kupowałam tam zegarek i cały czas działa bez zarzutu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 02-03-2018, 11:36
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Czym się kierowałyście przy wyborze zegarka? Jak tak patrzę na ofertę typu https://www.demus-zegarki.pl/pol_m_Zegarki-5505.html, to podoba mi się kilka zegarków. Nie na każdy mnie stać. Nie ma też zegarka uniwersalnego. Jak do zakupu zegarka zabrać się z głową?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 05-03-2018, 11:34
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

ja to przeglądam zazwyczaj znane marki, ostatnio bardzo spodobały mi się zegarki https://wkruk.pl/zegarki póki co przeglądam ale mam nadzieję,ze sobie odpowiedni kupię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 09-03-2018, 14:10
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A nie wiedziałam, że mają zegarki. Ostatnio zadziwiły mnie ich okulary przeciwsłoneczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 10-03-2018, 21:01
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Ja mam zegarek z Lorusa i bardzo sobie chwalę. Jest wygodny i klasyczny, pasuje mi do większości stylizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 25-03-2018, 23:57
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Wybierz coś o Cluse: https://www.e-watches.pl/marki/zegarki-cluse-akcesoria - uważam, że robią najlepsze zegarki! Mimo niewysokiej ceny, są bardzo dobre. Mi, najbardziej podobają się te, z połyskującą bransoletą!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 11-04-2018, 15:46
Luksusowy Luksusowy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 3
Domyślnie

Dla mnie bardzo ważne są dodatkowe funkcje zegarka dlatego polecam zegarki Tissot i Certina Dawno w sumie nie nosiłam! Muszę ubrać jutro do pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 10-05-2018, 09:40
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Ja na pewno wybrałabym coś neutralnego i drobnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-05-2018, 14:53
paseczek paseczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 38
Domyślnie

Moim zdaniem, wystarczy mieć jedną minimalistyczną tarczę zegarka, którą można zmieniać w prosty sposób - trzeba tylko wymienić pasek. Jeśli nie wiecie jak to robić, zerknijcie tutaj: pasek w zegarku wymiana. Na tej stronie znajdziecie też dużo ładnych modeli zegarków
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.