kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 16-04-2019, 13:09
Olaf34343 Mężczyzna Olaf34343 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 3
Domyślnie

Mój syn ma pieska i jest z niego bardzo zadowolony.Moim zdaniem to na pewno jest bardzo dobrze.
__________________
sklep zoologiczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 25-04-2019, 09:28
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba dziecko nauczyć, ze o zwierze się dba. Trzeba je karmić, sprzątać za nim i kapać, my na pewno jak kupimy zwierzaka dziecku, to nauczymy go jak sie zajmować czworonogiem, trzeba będzie tez zainwestować w odpowiednie kosmetyki przykładowo szampony i płyny do uszu od selecta htc, wtedy pies bedzie czysciutki i szczesliwy

Ostatnio edytowane przez aloha39 : 28-04-2019 o 12:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 25-04-2019, 18:47
mtjanek Mężczyzna mtjanek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja miałem tylko rybki w dzieciństwie, a swoim dzieciom kupiłem pieska, z którym się wychowują
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 25-04-2019, 21:08
wikatoria566 wikatoria566 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Zwierzak to nie jest rzecz żeby dawać na prezent! Co to za czasy by żywe i czujące stworzenie traktujemy jak przedmiot! To, że kupicie dziecku zwierzaka na prezent nie oznacza to, że nie jesteście za nie odpowiedzialni! To na was spoczywa odpowiedzialność za ich zdrowie itd. Przemyślcie to bo ja się przeraziłam waszymi komentarzami.
__________________
worek bokserski
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 27-04-2019, 22:22
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Ja zastanawiam się nad założeniem akwarium słodkowodnego bo morskie jest zbyt wymagające na początek. Teraz muszę tylko dobrać akcesoria i baniak https://www.plantica.pl/produkty/akwaria-zestawy Jak będę miała kłopoty to zawsze pomoże mi obsługa sklepu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 28-04-2019, 13:02
janusia7 janusia7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 117
Domyślnie

my mamy sporo zwierzat w domu, a jeżeli chodzi o dzieci, to czują obowiązek i normalnie kąpią naszych pupili oraz wychodza na spacer ostatnio moim psiakom kupiłam fajne hipoalergiczne kosmetyki do mycia oraz przeciwgrzybiczną i przeciwbakteryjną emulsję do uszu supreme, która szybko rozpuszcza brud, no kosmetyki http://selectahtc.com.pl/ naprawdę sa genialne, zwłaszcza dla najbardziej wybrednych psów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 11-05-2019, 09:58
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

My mamy kotka i długo nie umiałam dobrać dla niego dobrego żwirku do kuwety. Ciągle w mieszkaniu czuć było zapach moczu. Wreszcie trafiłam tu https://www.zwierzakowo.pl/62-zwirek-dla-kota Wybraliśmy żwirek zbrylujący.
Świetni pochłania zapach, a też ułatwia utrzymanie kuwety w czystości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 18-07-2019, 07:50
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Kupowanie zwierzaka dziecku to niezbyt dobry pomysł. Dziecko straci zainteresowanie, a zwierzęciem będzie musiał zajmować się rodzić. Psa czy też kota trzeba myć, dbać o niego, psa wyprowadzać na spacery, zadbać o suplementy, np ze strony https://yarrowiacanifelox.pl/ itd. To nie dla każdego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-07-2019, 12:18
remik03ef Mężczyzna remik03ef is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Trzeba pamiętać, że zwierzę to nie zabawka i należy nauczyć dzieci odpowiedzialności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-07-2019, 22:18
Rukola Rukola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 107
Domyślnie

Może zacząć od rybek? Takim łatwo zapewnić środowisko, odpowiedni pokarm dla rybek akwariowych i obserwować, czy dziecko w ogóle będzie się nimi zajmowało
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.