kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-02-2018, 17:35
kompletka kompletka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja też raczej z rynku wtórnego korzystam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-02-2018, 11:06
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 391
Domyślnie

Zależy na jakie mieszkanie nas stać, a te raczej tanie nie są, szczególnie te z rynku piewotnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-03-2018, 13:06
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 267
Domyślnie

O wielkości i jakości mieszkania często decyduje grubość portfela. Ja kupiłam na rynku wtórnym i nie żałuję. Dzięki pomocy firmy http://www.per-modum.pl/ mam mieszkanie z bardzo dogodną lokalizacją i w stanie nie wymagającym większych nakładów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-03-2018, 21:01
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

A jakie jest wasze zdanie na temat użyczenia lokalu, w tym mieszkania? Jak podchodzicie do tego tematu? Podobno wiele osób decyduje się za użyczenie lokalu zamiast na jego wynajęcie. Czytałam nieco na temat umowy użyczenia lokalu na stronie https://inewi.pl/Blog/umowa-uzyczeni...r-z-omowieniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 29-03-2018, 15:05
boddekk@gmail.com boddekk@gmail.com is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 147
Domyślnie

Planuję kupić mieszkanie pod inwestycję w innym mieście i trochę się boję, że dam się oszukać. Nie znam miasta, więc jest mi trudniej, jednak znalazłem ofertę nowego serwisu. Sprawdzą dla mnie faktyczny stan nieruchomości. Dowiedzą się o zadłużeniu i wadach prawnych, przejrzą księgę wieczystą, opiszą dla mnie infrastrukturę osiedla i komunikację z centrum. Wszystkie informacje dostanę w raporcie. Może słyszeliście o tym serwisie? To https://www.homescanner.pl/cennik Jak macie jakieś doświadczenia z nim, to dajcie znać. Moja znajoma jest zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-04-2018, 12:49
Kwiatowa Kwiatowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 55
Domyślnie

Ja szukam mieszkania nowego najlepiej z centrum miasta a w związku z tym, że ofert jest dużo a połowa to nie pewne inwestycje postanowiłam skorzystać z usług firmy Nieruchomości 123 bo wyszukują tylko dobre oferty od sprawdzonych deweloperów w korzystnych cenach i mnie się to podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 03-04-2018, 22:12
leszemura leszemura is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że lepszy będzie pierwotny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-04-2018, 10:51
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Kto co woli. Przewaga mieszkań z rynku wtórnego jest taka, że możemy wprowadzić się od razu nie czekając za ukończeniem inwestycji. Czasami jest potrzebny remont, ale czasami to tylko kwestia odświeżenia lokum. I ceny też są korzystne, wystarczy dobrze poszukać. Najlepiej robić to z pośrednikiem nieruchomości i jeśli chodzi o Warszawę to Eugeniusz Jaworski wygrywa. Najlepszy agent z jakim miałam okazję współpracować, a było ich łącznie trzech. On jako jedyny podszedł kompetentnie do sprawy, czułam się bardzo komfortowo podczas naszej współpracy przez co serdecznie go polecam. Telefon do niego 603 195 624
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-04-2018, 08:56
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Wolę mieszkania z rynku pierwotnego ale z wykończeniem pod klucz, tak jak ma w ofercie Atal, np Standard VIP dla najbardziej wymagających, lubiących naturalne materiały wykończeniowe, w tym standardzie masz najbogatszy wybór modeli i kolorów drzwi, desek podłogowych i gresów. Takie coś bym chciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-04-2018, 11:50
jamestown jamestown is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

Dla mnie nie ma to większego znaczenia !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.