kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-02-2015, 18:03
zdrowamama zdrowamama is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie sklep z sukienkami

Cześć dziewczyny ...
mam do was pytanie, czy macie jakiś sprawdzony sklep internetowy z sukienkami ? tak cięzko jest mi się wyrwać na jakieś zakupy przy dwójce małych dzieci, a wraz z nadejściem wiosny muszę odnowić swoją garderobę, w zeszłym roku byłam w ciąży więc nie kupowałam sobie sukienek, a w te które mam niestety już nie wejdę ... jeżeli macie jakiś sprawdzony sklep internetowy będe na prawdę bardzo wdzięczna, nie ukrywam że boję się robić zakupy przez internet,ale jak będę miała sprawdzony sklep zaryzykuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-02-2015, 21:18
Dorotkaqwe Dorotkaqwe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak naprawdę sklepów z ciuchami w sieci jest całe mnóstwo. Ale nie piszesz jakie mają być te sukienki, więc nie polecę nic konkretnego, bo nie wiem czy takie bardziej na co dzień letnie czy coś biznesowego do pracy. Z zakupami w sieci nie ma co się obawiać, bo zawsze możesz poprosić o dokładne wymiary i rodzaj materiału. A jeśli już naprawdę przyślą jakąś tandetę to możesz przecież odesłać i zwrócą Ci pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-02-2015, 16:06
domin77 domin77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

zakupy przez internet to świetna sprawa! kupuję tak już od paru lat m. in. w sklepie http://yups.pl/ i jeszcze ani razu się nie zawiodłam! co prawda zanim rozpoczęłam zakupy musiałam bardzo dokładnie się obmierzyć, bez wciągania brzucha , i dopiero później przeglądałam ubrania, bo jak się okazało, rozmiar rozmiarowi nierówny. jest to też świetny powód, by obserwować zmiany swojej figury - gdzie się tyje i gdzie chudnie.

Ostatnio edytowane przez domin77 : 06-03-2015 o 10:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-02-2015, 18:48
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja kupuję często na allegro.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-02-2015, 23:52
Lola Lola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

Wszystko zależy od tego co Ci się podoba. Akurat sklepów internetowych z sukienkami jest na pęczki, sama przeglądam kilkanaście za każdym razem gdy nadchodzi nowy sezon, w poszukiwaniu jakiś promocji, wyprzedaży czy po prostu nowych i ciekawych kreacji które mogą znaleźć zastosowanie w niedalekiej przyszłości na przykład podczas jakiejś imprezy rodzinnej czy ze znajomymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-03-2015, 21:53
perfekcyjnapani perfekcyjnapani is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Sklepów z sukienkami w internecie jest na prawdę mnóstwo i jest w czym wybierać ... wszystko zależy od tego co potrzebujesz i ile chcesz na sukienkę przeznaczyć, ja bardzo często kupuję sukienki ponieważ taki jest charakter mojej pracy zawsze muszę elegancko wyglądać, ale nie mam jakiegoś jednego sprawdzonego sklepu kupuję to co akurat mi się podoba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-07-2019, 09:34
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Do sukieenki na pewno będziesz szukać również nowych butów, warto się będzie zainteresować ofertą jaką przedstawia strona https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuw...terki-145.html Znajdziesz tutaj wiele ciekawych promocji które z pewnościa Ci się spodobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.